Pomysłownia

Kategoria

edukacja / inne

Opis

Pomysłownia to przestrzeń dla rozwijania dziecięcej wyobraźni i kreatywności. W myśl powiedzenia, “Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić.”(Walt Disney) w Pomysłowni wymyślamy, projektujemy i tworzymy wymarzone przedmioty codziennego użytku od A do Z - co wpisuje się w filozofię DIY (samodzielność, kreatywność, użyteczność).
Będziemy się uczyć tworzyć m.in. ledowe lampiony, kredowe planery, kosmetyczki, piórniki, przytulaki, zabawki mobilne, własne gry taktyczne i zręcznościowe, przedmioty związane ze świętami, ozdoby świąteczne, bransoletki, zawieszki, breloczki, naszyjniki i wiele innych. Swoje pomysły będziemy przelewać na papier, zastanawiając się jak je zrealizować, jakich użyć materiałów (materiały z recyklingu, masy plastyczne, włóczka, tektura, tasiemki, koraliki, kreatywne druciki, gips, materiały tekstylne, filc, sklejka, styropian i wiele innych) i technik wykonania.
W Pomysłowni dzieci mają możliwość rozwijania wielu umiejętności, np. kreatywności, planowania i projektowania swoich pomysłów (artystyczne), radzenia sobie z napotkanymi trudnościami (techniczne), zdolności manualnych, zarządzania swoim czasem. Cykliczna formuła umożliwia realizację projektów trwających dłużej niż jedne zajęcia.

Miejsce: Rozłogi 18, sala 147

Termin: Piątek 16.00-17.00

Koszt: 175zł miesięcznie lub 157,5zł ze zniżką ( do zniżki uprawnia Karta Warszawiaka lub Karta Duzej Rodziny)

Kontakt: Ewa Świetlik - [email protected], 506 878 882 w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku w przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy.

Instruktor

Beata Czaplejewicz - pedagog, instruktor edukacji architektonicznej i architekt wnętrz. Właścicielka pracowni projektowania wnętrz. Od 2018 r. prowadzi Rodzinne Warsztaty Artystyczne, które są okazją do kreatywnego i radosnego spędzania czasu rodziców z dziećmi. Dzieli się również z młodymi uczestnikami warsztatów architektonicznych swoją pasją do projektowania, rozwijając świadomość otaczającej nas przestrzeni i naszego na nią wpływu oraz budując zainteresowanie i szacunek do dziedzictwa kulturowego.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również