Lista zajęć Artur Jerzy Zieliński Zespół wokalny w Klubie Seniora

Zespół wokalny w Klubie Seniora

Opis

Wiek: dorośli

Zajęcia: środy, g. 12.00-14.00
Zajęcia rozpoczną się po utworzeniu się grupy

Niezapomniane melodie i zawsze młode przeboje. Piosenki na co dzień i od święta. Ćwiczenia wokalne nie tylko urozmaicą dni naszych Seniorów i pozwolą realizować ulubione hobby, ale również pozytywnie wpłyną na kondycję psychofizyczną Dojrzałych Najbliższych. Wzmocnienie koncentracji, uwagi, pamięci oraz aktywizacja pracy mózgu, przy jednoczesnym wsparciu układu oddechowo krążeniowego, poprawią ogólną kondycję i samopoczucie.

Instruktor

absolwent Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Szkoły Głównej Handlowej - Podyplomowe Studium Menadżerów Kultury przy Kolegium Gospodarki Światowej.

Pianista, kompozytor, aranżer, pedagog, juror konkursów muzycznych, kierownik muzyczny wielu spektakli. Związany z warszawskimi scenami, takimi jak: „Teatr Nowy”, „Teatr Syrena”, „Teatr Rampa”, „Teatr Polski”, „Teatr Kamienica”.

Wykładał na wydziale aktorskim w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia w Warszawie. Prowadził zajęcia z interpretacji piosenki w „Fundacji Bednarska” przy PSM II st. im. F.Chopina w Warszawie. Wraz z Grażyną Łobaszewską i Jerzym Satanowskim wykładowca na Wrocławskiej Akademii Piosenki, a także na wielu polskich i międzynarodowych warsztatach artystycznych.

Piosenki, do których komponuje muzykę śpiewają dzieci, młodzież, a także uznane gwiazdy polskiej estrady – m. in. Grażyna Łobaszewska, Joanna Zagdańska – (II miejsce w Konkursie Piosenki Patrio-tycznej i Wojskowej w 2007r.), Martyna Zając.

Był instruktorem wokalnym w zespole dziecięcym „Gawęda”, Fundacji „Przyjaciele”- (działającej na rzecz utalentowanych wokalnie i muzycznie osób niepełnosprawnych), akompaniatorem w Państwowym Zespole Ludowym Pieśni i Tańca „Mazowsze” i w wielu innych formacjach.

Posiada wieloletnią praktykę i doświadczenie w prowadzeniu zajęć wokalnych (indywidualnych i grupowych) z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi oraz seniorami.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również