Lista zajęć Natasza Winiarska Klub Rodzica - Sensoryczne szycie 25.04.2024

Klub Rodzica - Sensoryczne szycie 25.04.2024

Kategoria

sport / inne

Opis

Szycie zabawki w Klubie Rodzica to warsztaty bazujące na technice szycia. Podczas zajęć szyjemy sensoryczną zabawkę, która będzie grzechotać, szeleścić i urozmaicać wspólne zabawy z dzieckiem. Będziemy wycinać, zszywać ręcznie i na maszynie. Nie potrzebne są umiejetności szycia. Jest to wspaniała okazja do radosnego i wtórczego spędzenia czasu.
Podczas warsztatów uszyjemy sensorycznego słonia, węża, rybkę, literki z imieniem, misia, seruszka etc.

O prowadzącej:

Natasza Winiarska - wykwalifikowany trener, absolwentka Studium Projektowania i Konstruowania Odzieży w Krakowie. Tytuł technik technologii odzieży. Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Projektowania "Złota nitka". Od wielu lat organizuje i prowadzi warsztaty bazujące na rozmaitych technikach rękodzieła, zarówno dla dzieci, jak i rodziców z dziećmi. Zajęcia te odbywają się w szkołach, przedszkolach i domach kultury, ciesząc się ogromnym zainteresowaniem. Propaguje ideę szycia powszechnego, czerpiąc inspiracje z radości jaką daje ta niezwykła umiejętność. Jej szczególną pasją są tkaniny artystyczne tworzone techniką patchworkową. To szczególne zamiłowanie do patchworku zaowocowało wieloma pracami tworzonymi w tej technice.
Posiada umiejętności prowadzenia warsztatów ceramicznych i innych prac rękodzielniczych.

Zajęcia odbędą się w czwartek 25 kwietnia w godz. 15:00-16:30

Informacja:
Obowiązuje aktualna Karta Klubu Rodziców na sezon 2023/2024.
Koszt karty 20 zł

Ważne: Zorganizowanie poszczególnych zajęć będzie uzależnione od liczby chętnych. W zależności od liczby zainteresowanych możliwe są również korekty cen. Po uzgodnieniu z uczestnikami zmianie mogą także ulec proponowane terminy.

Zapraszamy serdecznie !!!

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
czwartek, 15:00


# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 czw, 15:00
25.04.2024
1 godz. 30 min. czwartek, 15:00 Kraków,
Klub Płaszów

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również