Lista zajęć Krąg kobiet - leśna kąpiel

Krąg kobiet - leśna kąpiel

Kategoria

inne / inne

Opis

„Widząca Daleko zamierzała pomagać innym w rozpoznawaniu oczywistych lekcji jakie napotykają w świecie natury i w stosowaniu odnalezionych w nich prawd dla siebie samych”
Jamie Sams 13 Pierwotnych Matek Klanowych

Czy umiem przeżywać w pełni każdą chwilę?
Czy jestem gotowa by otworzyć przestrzeń serca?
Czy jest coś, czego nie chcę widzieć, słyszeć czy czuć?
Czy wiem co przynosi mi spokój?

Natura daje nam nauki, jak przyjmować ze zrozumieniem wszelkie przejawy życia, cieszyć się chwilą w zmieniającym się ciągle świecie, jak poddać się przepływowi bez oczekiwań. Uczy nas szacunku dla rozwoju w swoim tempie, uważności i cierpliwości. Wiedza i mądrość płynąca z natury jest dostępna dla WSZYSTKICH, którzy mają oczy by widzieć, uszy by słyszeć i SERCE by rozumieć.

Wołamy Cię kobieto na wspólne doświadczanie siebie w naturze i do wspólnego bycia
w kręgu!

Spotkanie będzie wzbogacone o warsztat.

Przed kręgiem Kasia zabierze Cię na leśny spacer. Zaczniemy od wprowadzenia - krótkiej praktyki, która pozwoli przestawić się na subtelne postrzeganie przestrzeni dookoła. Obudzimy wszystkie nasze zmysły, by w głębokim czuciu zanurzyć się w doświadczanie natury oraz dostrzegać obfitość i piękno w najdrobniejszych przejawach życia.

Skąpane w leśnych jakościach usiądziemy razem w kręgu, aby dzielić się tym co jest w nas żywe i pragnie być wyrażone.

"Gdy Kobiety się jednoczą, Świat się zmienia!”

Zapraszamy!

WAŻNE:

  • Ubierz się na spacer w naturze, tak by nie bać się pobrudzić oraz by było Ci też wygodnie zasiąść w kręgu. Weź obuwie na zmianę lub ciepłe skarpety na czas w Samogłosce.
  • Na miejscu będzie herbata owocowa i zioła. Będziemy mieć też dostęp do w pełni wyposażonej kuchni, dlatego zapraszamy do przyniesienia czegoś do jedzenia na wspólny obiad w przerwie pomiędzy spacerem i kręgiem.

MAL Samogłoska, ul. Samogłoska 9A lok. 3 (wejście od ul. Balaton)
Termin: 13.04, sobota, 12:00-18:00
Bezpłatne

Trzymające przestrzeń:
Kasia Ledwoń – kobieta natury, wspierająca wiedźma, doula, dyplomowana zielarka fitoterapeutka, przewodniczka rodzicielska, mama. W bliskości z naturą prowadzi na poszukiwania wewnętrznej mocy. Jako Leśna Szeptucha zaprasza by wytropić w naturze to, co nas leczy, karmi i wspiera. Prowadzi Ceremonie Kakao, trzyma kręgi wspierającą matczyną energią i głośno się śmieje. Obecnie pogłębia swoją wiedzę o integracji doświadczania odmiennych stanów świadomości jako psychonautka i adeptka Grof Transpersonal Training (szkoły facylitacji oddychania holotropowego).

Krystyna Dębicka – lubi być i czuć, pozwalać sobie na otwartą wrażliwość. W miejscu delikatności i drżenia znajduje moc. Zabiera w podróże ze zmysłem czucia głębokiego (propriocepcja) oraz felt sense. Edukuje o anatomii ciała w ruchu, poprzez różnorodne metody somatyczne. Certyfikowana trenerka Treningu Autogennego wg Schultza. Uwielbia język symboli i podróże w wyobraźni. Inspiruje sie Focusingiem relacji wewnętrznych. Przez pracę twórczą kontynuuje poszukiwania z zakresu ruchu, pogłębiania świadomości ciała, psychoterapii. Zakorzenia się w praktyce jogi Iyengara i tańczy.

Miejsca Aktywności Lokalnej wspierają lokalne pomysły i działania społeczne mieszkańców. MAL-e sprzyjają nawiązywaniu sąsiedzkich relacji oraz aktywnemu spędzaniu czasu wolnego w najbliższym otoczeniu. Robią to np. poprzez udostępnianie przestrzeni na oddolne działania i wspólne aktywizowanie sąsiadów. MAL-e to odpowiedź na brak przestrzeni, gdzie mieszkańcy mogą nieodpłatnie realizować swoje pomysły.
Masz pomysł na realizację własnej inicjatywy w Samogłosce? Napisz do nas: [email protected].

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również