Lista zajęć Edyta Łukawska Warsztat rozwoju osobistego dla osób dorosłych z cyklu „Wystarczająco”. Nie musisz być idealna.

Warsztat rozwoju osobistego dla osób dorosłych z cyklu „Wystarczająco”. Nie musisz być idealna.

Opis

Jak pomimo wyśrubowanych społecznych oczekiwań traktować siebie jak najlepszą przyjaciółkę, a nie jak nieudany projekt do poprawki? Większość kobiet dobrze wie, że nie jest to łatwe. Zrobimy parę ćwiczeń, które pozwolą Ci spojrzeć na siebie życzliwiej. Podejdziemy do tematu mniej perfekcjonistycznie, a bardziej realistycznie i z sympatią. Ten warsztat rozwojowy nie jest terapią, ale może być dla Ciebie inspiracją i krokiem do samoakceptacji.

Prowadzenie: Edi Łukawska, absolwentka psychologii społecznej, prowadzi w DKW grupę wsparcia dla osób z ADHD „Twórczy Nieład”, podczas pandemii prowadziła na Facebooku DKW serię filmów „Zostań w domu i nie zwariuj. Jak sobie odpuścić”.

Więcej o cyklu „Wystarczająco”:
Zapraszam wszystkich, którzy chcą traktować siebie łagodniej, z wyrozumiałością dla swoich błędów, nastawić się w mniejszym stopniu na wyniki, a w większym na akceptację. Na tych warsztatach rozwoju osobistego nie usłyszysz słowa „musisz”.

Opłata: 100 zł/osoba - 1 warsztat 2,5 h
Na każde spotkanie zapisujemy się oddzielnie.
Zapisy do 5 czerwca.

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 sb, 13:30
08.06.2024
2 godz. 30 min. Warszawa,
Dom Kultury Włochy

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również