Lista zajęć Hip Hop Kids

Hip Hop Kids

Dane podstawowe

Data rozpoczęcia
01.10.2019
Data zakończenia
30.06.2020
Organizator
Służewski Dom Kultury w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy
Typ
kursy
Kategoria
taniec ⟩ street dance
Liczba uczestników
9
Wolnych miejsc
21
Wiek od
6 lat
Wiek do
10 lat

Opis

Uczymy się podstawowych kroków tanecznych, elementów gimnastycznych i oswajamy z występami na scenie. Stawiamy na naturalną ekspresję ruchową dzieci i naukę przez zabawę. Pomagamy im rozwijać koordynację i pamięć ruchową.

Prowadzenie: Aleksandra Gębarowska.

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
Grupa I 6-7 lat
Grupa II 8-10 lat


# Data Dzień Godzina Czas trwania Temat Grupa Sala Miasto
1 01.10.2019 wtorek 17:30 00:45 Grupa I 6-7 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
2 01.10.2019 wtorek 18:10 01:00 Grupa II 8-10 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
3 08.10.2019 wtorek 17:30 00:45 Grupa I 6-7 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
4 08.10.2019 wtorek 18:10 01:00 Grupa II 8-10 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
5 15.10.2019 wtorek 17:30 00:45 Grupa I 6-7 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
6 15.10.2019 wtorek 18:10 01:00 Grupa II 8-10 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
7 22.10.2019 wtorek 17:30 00:45 Grupa I 6-7 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
8 22.10.2019 wtorek 18:10 01:00 Grupa II 8-10 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
9 29.10.2019 wtorek 17:30 00:45 Grupa I 6-7 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
10 29.10.2019 wtorek 18:10 01:00 Grupa II 8-10 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
11 05.11.2019 wtorek 17:30 00:45 Grupa I 6-7 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
12 05.11.2019 wtorek 18:10 01:00 Grupa II 8-10 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
13 12.11.2019 wtorek 17:30 00:45 Grupa I 6-7 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
14 12.11.2019 wtorek 18:10 01:00 Grupa II 8-10 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
15 19.11.2019 wtorek 17:30 00:45 Grupa I 6-7 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
16 19.11.2019 wtorek 18:10 01:00 Grupa II 8-10 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
17 26.11.2019 wtorek 17:30 00:45 Grupa I 6-7 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
18 26.11.2019 wtorek 18:10 01:00 Grupa II 8-10 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
19 03.12.2019 wtorek 17:30 00:45 Grupa I 6-7 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
20 03.12.2019 wtorek 18:10 01:00 Grupa II 8-10 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
21 10.12.2019 wtorek 17:30 00:45 Grupa I 6-7 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
22 10.12.2019 wtorek 18:10 01:00 Grupa II 8-10 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
23 17.12.2019 wtorek 17:30 00:45 Grupa I 6-7 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
24 17.12.2019 wtorek 18:10 01:00 Grupa II 8-10 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
25 07.01.2020 wtorek 17:30 00:45 Grupa I 6-7 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
26 07.01.2020 wtorek 18:10 01:00 Grupa II 8-10 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
27 14.01.2020 wtorek 17:30 00:45 Grupa I 6-7 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
28 14.01.2020 wtorek 18:10 01:00 Grupa II 8-10 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
29 21.01.2020 wtorek 17:30 00:45 Grupa I 6-7 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
30 21.01.2020 wtorek 18:10 01:00 Grupa II 8-10 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
31 28.01.2020 wtorek 17:30 00:45 Grupa I 6-7 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
32 28.01.2020 wtorek 18:10 01:00 Grupa II 8-10 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
33 04.02.2020 wtorek 17:30 00:45 Grupa I 6-7 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
34 04.02.2020 wtorek 18:10 01:00 Grupa II 8-10 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
35 11.02.2020 wtorek 17:30 00:45 Grupa I 6-7 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
36 11.02.2020 wtorek 18:10 01:00 Grupa II 8-10 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
37 18.02.2020 wtorek 17:30 00:45 Grupa I 6-7 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
38 18.02.2020 wtorek 18:10 01:00 Grupa II 8-10 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
39 25.02.2020 wtorek 17:30 00:45 Grupa I 6-7 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
40 25.02.2020 wtorek 18:10 01:00 Grupa II 8-10 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
41 03.03.2020 wtorek 17:30 00:45 Grupa I 6-7 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
42 03.03.2020 wtorek 18:10 01:00 Grupa II 8-10 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
43 10.03.2020 wtorek 17:30 00:45 Grupa I 6-7 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
44 10.03.2020 wtorek 18:10 01:00 Grupa II 8-10 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
45 17.03.2020 wtorek 17:30 00:45 Grupa I 6-7 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
46 17.03.2020 wtorek 18:10 01:00 Grupa II 8-10 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
47 24.03.2020 wtorek 17:30 00:45 Grupa I 6-7 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
48 24.03.2020 wtorek 18:10 01:00 Grupa II 8-10 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
49 31.03.2020 wtorek 17:30 00:45 Grupa I 6-7 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
50 31.03.2020 wtorek 18:10 01:00 Grupa II 8-10 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
51 07.04.2020 wtorek 17:30 00:45 Grupa I 6-7 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
52 07.04.2020 wtorek 18:10 01:00 Grupa II 8-10 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
53 14.04.2020 wtorek 17:30 00:45 Grupa I 6-7 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
54 14.04.2020 wtorek 18:10 01:00 Grupa II 8-10 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
55 21.04.2020 wtorek 17:30 00:45 Grupa I 6-7 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
56 21.04.2020 wtorek 18:10 01:00 Grupa II 8-10 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
57 28.04.2020 wtorek 17:30 00:45 Grupa I 6-7 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
58 28.04.2020 wtorek 18:10 01:00 Grupa II 8-10 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
59 05.05.2020 wtorek 17:30 00:45 Grupa I 6-7 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
60 05.05.2020 wtorek 18:10 01:00 Grupa II 8-10 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
61 12.05.2020 wtorek 17:30 00:45 Grupa I 6-7 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
62 12.05.2020 wtorek 18:10 01:00 Grupa II 8-10 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
63 19.05.2020 wtorek 17:30 00:45 Grupa I 6-7 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
64 19.05.2020 wtorek 18:10 01:00 Grupa II 8-10 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
65 26.05.2020 wtorek 17:30 00:45 Grupa I 6-7 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
66 26.05.2020 wtorek 18:10 01:00 Grupa II 8-10 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
67 02.06.2020 wtorek 17:30 00:45 Grupa I 6-7 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
68 02.06.2020 wtorek 18:10 01:00 Grupa II 8-10 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
69 09.06.2020 wtorek 17:30 00:45 Grupa I 6-7 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
70 09.06.2020 wtorek 18:10 01:00 Grupa II 8-10 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
71 16.06.2020 wtorek 17:30 00:45 Grupa I 6-7 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
72 16.06.2020 wtorek 18:10 01:00 Grupa II 8-10 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
73 23.06.2020 wtorek 17:30 00:45 Grupa I 6-7 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
74 23.06.2020 wtorek 18:10 01:00 Grupa II 8-10 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
75 30.06.2020 wtorek 17:30 00:45 Grupa I 6-7 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa
76 30.06.2020 wtorek 18:10 01:00 Grupa II 8-10 lat Służewski Dom Kultury - Sala taneczna (SDK) Warszawa