Lista zajęć Ari Kubik Akro Break-VOGLA sala 2

Akro Break-VOGLA sala 2

Kategoria

taniec / street dance

Opis

Nazwa zajęć: Akro Break (7-12 lat) sala nr 2 Filia CKW Zawady
Dzień i godz. zajęć:
poniedziałek 18.00-19.00
Koszt:
1 x tyg dzieci - 140 zł

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach: indywidualnych, komputerowych, językowych z native speakerem, warsztatach filmowych oraz na zajęciach: Sprytne główki, Wilanowski Uniwersytet Malucha, Teatr Mistrzów Życia, Klub Fotograficzny CKW, Taniec w kręgu, Teatr Międzypokoleniowy, Zumba Gold, ceramika oraz warsztatach cyklicznych.

Opis zajęć:
Akro Break - to połączenie zajęć akrobatyki z elementami tanca breakdance. Na zajeciach uczestnicy poznają podstawowe elementy akrobatyczne oraz nauczą się łaczyć je z tańcem. Poczucie rytmu, rozciągnięcie oraz pewność siebie to kolejne elementy które będą doskonalone w trakcie zajeć.

Instruktor zajęć:
Mam na imię Julia, w tym roku kończę 20 lat, jestem studentką psychologii. Breaking jest moją pasją od 10 roku życia, poza tym na swojej drodze miałam okazje szkolić się w wielu różnych innych stylach tanecznych i akrobatyce. W breakingu jednak zawsze odnosilam największe sukcesy i aktualnie jestem członkinią Polskiej Kadry Narodowej. Miałam okazje już prowadzić zajęcia taneczne z dziećmi, a nawet byłam animatorką na wielu eventach charytatywnych dla dzieci zdrowych i niepełnosprawnych. Jestem młodą ale doświadczoną i pełną energii osobą, która świetnie zapewni dzieciom rozwojowy, ciekawy i zmuszający do kreatywności wysiłek, pod okiem specjalistki.

Instruktor

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również