Balet Kids - ALTO

Kategoria

taniec / balet klasyczny

Opis

ZAJĘCIA W FORMIE STACJONARNEJ SĄ ZAWIESZONE

Nazwa zajęć: Balet Kids
Wiek: 1,5-3 lata
Dzień i godzina zajęć: wtorki i/lub czwartki w godz. 11.00-11.45
Koszt: 100 zł miesięcznie (1 x tyg.), 150 zł miesięcznie (2 x tyg.)
Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach: jęz. koreański, stolarstwo, sprytne główki, indywidualnych oraz konwersacjach

Opis zajęć:
Balet Kids to zajęcia przeznaczone dla najmłodszych dzieci. Twoje dziecko pozna piękno muzyki klasycznej, przy której rozwinie swoje zdolności rytmiczne, płynności ruchu i równowagę. Poprzez regularne zajęcia i ćwiczenia dzieci zachowają prawidłową postawę ciała oraz wzmocnią mięśnie. Na zajęcia ubierz baletki, body oraz spódniczkę i stań się prawdziwą baletnicą czy baletmistrzem.

Aneta Szyda: jestem Absolwentką Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie oraz klasy taneczno-teatralnej w Krakowie. Ponadto jestem miłą, sympatyczną dziewczyną pełną energii, twórczą i otwartą na innych ludzi. Uwielbiam współpracować z dziećmi i młodzieżą szkolną, lubię wykorzystywać ukryty w nich potencjał, patrzeć jak się rozwijają. Sprawia mi to ogromną satysfakcję i chęć dalszej pracy w tym kierunku.
Swoją przygodę z tańcem rozpoczęłam w wieku 10 lat w młodzieżowym Domu Kultury w Warszawie. To właśnie tam zrodziła się moja miłość, oddanie oraz pasja do tańca. Już od najmłodszych lat brałam udział w licznych konkursach tanecznych, gdzie odnosiłam same sukcesy. Doświadczenie zdobyłam na scenach teatrów, m.in. Balet Dworski Cracovia Danza. Obecnie jestem dyplomowaną instruktorką i choreografem tańca. Specjalizacja: balet, gimnastyka artystyczna, taniec współczesny, jazz, modern jazz, taniec nowoczesny.
Moje zajęcia dadzą ci wiele radości, uśmiechu, gracji i wdzięku. Czekam na Ciebie, bo chcę spełnić Twoje marzenia i pokazać Ci świat baletu i tańca. Razem będziemy się dobrze bawić, poznawać, tańczyć i przygotowywać do wspólnych występów. Na moich zajęciach będziemy się uczyć podstaw baletu, kręcić piruety czy robić skoki.

Instruktor

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również