Lista zajęć Bielański Uniwersytet Trzeciego Wieku

Bielański Uniwersytet Trzeciego Wieku

Kategoria

inne / inne

Opis

Po latach wychowywania dzieci i współuczestnictwa w wychowywaniu wnuków, niekiedy po utracie współmałżonka i znajomych, przeprowadzkach związanych z sytuacjami rodzinnymi nawet do miejscowości bardzo odległych, nagle okazuje się, że mamy nadmiar czasu wolnego. Wielu Seniorów nie znosi bezczynnego siedzenia w czterech ścianach ale potrzebuje pretekstu do wyjścia z domu. Jedną z form aktywizacji starszych osób jest formuła Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Uczestnictwo w zajęciach Uniwersytetu stwarza możliwość ciągłego poszerzania wiedzy, pobudza do aktywności społecznej, ułatwia nawiązywanie przyjaźni, zapewnia możliwość dbania o kondycję fizyczną.
Cele programu Bielańskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku to : aktywizacja intelektualna, psychiczna, społeczna i fizyczna osób starszych, poszerzanie wiedzy i umiejętności seniorów, angażowanie słuchaczy w aktywność na rzecz otaczającego ich środowiska,

W roku kulturalnym 2020/2021  opłata semestralna wynosi 90 zł (semestr jesienny październik 2020 - styczeń 2021, semestr wiosenny luty - czerwiec  2021 ) jednorazowe wpisowe dla nowych członków wynosi 30 zł.

Zapisy nowych członków w dniach od 29 września do 6 października, w godz.10.00-15.00 w Dziale Programowym BOK lub na stronie www.bok-bielany.eu. (zakładka Aktualności BUTW)

Inauguracja roku akademickiego 6 października (wtorek), godz. 11.00

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również