Lista zajęć Łukasz Tulej & Bach Siwy dym. Piknik survivalowo – naukowy

Siwy dym. Piknik survivalowo – naukowy

Opis

Warsztaty survivalowo- przyrodnicze, których głównym bohaterem będzie żywioł ognia. W programie krzesanie i rozpalanie ognia z użyciem krzesiwa kowalskiego, świdra ogniowego i wełny stalowej. Uczestnicy zdobędą wiedzę na temat powstawania ognia, zasad działania, różnych rodzajów palenisk.

Prowadzenie: Łukasz Bach i Łukasz Tulej

Koszt 20 zł/osoba, zapisy: www.strefazajec.pl

Godzina rozpoczęcia: 14:00

Instruktor

Łukasz Bach to przede wszystkim człowiek. Ten człowiek to żywioł, a ten żywioł uwielbia dzieciaki. Łukasz Bach wystawia swoje spektakle dla dzieci i dorosłych w całej Polsce, ciągle w trasie. Dynamiczny charakter, który wytwarza aurę wokół tego co robi. Mały teatrzyk bawiąc uczy, ucząc bawi. Jak sam o sobie mówi : „Kuglarz, figlarz, ideowiec i do tego naukowiec.

Łukasz Tulej - Podróżnik, instruktor sztuki przetrwania i przyrodnik. Założyciel szkoły przetrwania „Sobrevivencia con Machiguenga” w Peru, Koribeni . Jest zwolennikiem nauki przez doświadczenie, jako najskuteczniejszego sposobu przyswajania wiedzy. Trener i specjalista team building. Praktyk, komentator wydarzeń nt. sztuki przetrwania w warunkach ekstremalnych w programach informacyjnych TVP, TVP2, Polsat, TVN. Prowadzi serię programów „Naturalnie Polska” i „Survivalowa rodzina” na Planete +.

Instruktor surwiwalu(PAS), płetwonurek(CMAS), absolwent szkoleń ratownictwa w warunkach ekstremalnych (OFA), członek Warszawskiego Klubu Field Target (WKFT), oraz Stowarzyszenia Pneumatycznego Strzelectwa Terenowego (PFTA), Instruktor sportu (UE) samoobrony i sportów walki (PAS)

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również