Lista zajęć „MIASTA LEGO Z SUPER BOHATERAMI” 27.06-01.07.22

„MIASTA LEGO Z SUPER BOHATERAMI” 27.06-01.07.22

Kategoria

inne / inne

Opis

„MIASTA LEGO Z SUPER BOHATERAMI”

27.06.-1.07.2022 poniedziałek-piątek, godz. 9.00-16.00

Opłata: 450 zł

Zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat.

Zapisy od 20.05.2022.

Zapraszamy na warsztaty kreatywnego budowania z klocków Lego. Wspólnie zaprojektujemy i zbudujemy miasta Lego City, nad którymi czuwają służby ratownicze i super bohaterowie. Pojawią się również elementy Lego Robotyki – WeDo oraz Lego gry planszowe i zabawy ruchowo-rekreacyjne. Organizatorem warsztatów jest Akademia Iwony Kalaman.

Podczas codziennych warsztatów będziemy zdobywać wiedzę i umiejętności budownicze na bazie klocków Lego. Puścimy wodze fantazji i poszalejemy z własną twórczością. Poznamy również tajniki wiedzy technicznej i programowania na bazie zestawów Lego Robotów WeDo.

1 DZIEŃ. CITY – STRAŻ POŻARNA. Powstaną: remizy strażackie, wozy gaśnicze, ulice po których Lego Straż będzie mknęła do akcji gaśniczych, mega wieżowce o bardziej lub mniej skomplikowanych konstrukcjach. Strażakom do pomocy przybędzie SUPER BOHATER ze swoimi mocami. A jakie to moce?.... Sami wymyślimy.

2 DZIEŃ. CITY – POLICJA. Wybudujemy: wielkie banki ze skarbcami, fabryki i domy handlowe pełne bogatych ludzi, którzy są łatwym celem dla złodziei. Lego Policja ze swoimi komisariatami, samochodami i motorami policyjnymi będzie miała dużo akcji pościgowych. Złapani przestępcy trafią do wielkiego więzienia na niedostępnej wyspie. Wszystkie akcje policyjne będą oczywiście wspierane przez super bohatera – KAPITANA AMERYKĘ.

3 DZIEŃ. To chwila odpoczynku od szybkich akcji…... Zajmiemy się podróżami, w którym pociągi odegrają główną rolę. Powstanie duża stacja kolejowa, pociągi towarowe i osobowe z Pendolino na czele, a także semafor oraz bocznice rozładunkowe. Przy pracach naprawczych niezbędna będzie pomoc potężnego HULKA.

4 DZIEŃ. Wracamy do akcji…… CITY- POGOTOWIE RATUNKOWE. Tego dnia zbudujemy szpitale i karetki pogotowia z całym sprzętem medycznym. Instruktor opowie wiele ciekawych historyjek, w których pogotowie będzie mogło wykazać się szybkością i skutecznością w ratowaniu poszkodowanych. Pomocy będzie udzielał również IRON MAN.

5 DZIEŃ. W żadnym z większych miast nie może zabraknąć lotniska i samolotów, dlatego ostatniego dnia naszej Lego przygody wybudujemy największy i najnowocześniejszy Port Lotniczy wraz z samolotami począwszy od Boeinga 747, samolotów wojskowych przeznaczonych do przewozu sprzętu a skończywszy na małych awionetkach. Pojawi się też Wieża Kontroli Ruchu Lotniczego, która steruje całym ruchem w powietrzu. Swoją pomoc przy powstawaniu tego miasta, zaoferuje SUPERMEN.

DODATKOWO każdego dnia będą zajęcia sportowo-rekreacyjne, warsztaty z Lego Robotyki – WeDo i gry planszowe, w tym gry Lego.

Dla zainteresowanych osób uruchomimy poranne miejsce spotkań, gdzie od godz.7.30 będzie na dzieci czekał instruktor DK Zacisze.

Posiłki:

Istnieje możliwość kupienia ciepłych posiłków w Zacisze Cafe: spaghetti, zupa pomidorowa, pierogi na słodko, zapiekanka, hot-dog, tortilla.

Informacje dotyczące posiłków i zamówienia pod numerem tel. 696 030 281.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 pn, 09:00
27.06.2022
7 godz. Warszawa,
Dom Kultury Zacisze Sala Teatralna piętro I

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również