Balerinki - Vogla

Kategoria

taniec / balet klasyczny

Opis

Nazwa zajęć: Balerinki
Instruktor: Agnieszka Rasińska / Maria Shapoval
Wiek: 4-6 lat i 7-9 lat
Dzień i godzina zajęć: wtorek 16.45-17.30(4-6 lat),
wtorek 16.00-16.45 (7-9 lat)
Koszt: 120 zł miesięcznie

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach: indywidualnych, komputerowych, językowych z native speakerem, warsztatach filmowych oraz na zajęciach: Sprytne główki, Wilanowski Uniwersytet Malucha, Wilanowskie Kobiety Śpiewają, Teatr Mistrzów Życia, Klub Fotograficzny CKW, Taniec w kręgu, Teatr Międzypokoleniowy, Zumba Gold, ceramika oraz warsztatach cyklicznych.

Opis zajęć:
Nierozłączną częścią każdych zajęć są podstawy tańca klasycznego i proste choreografie do muzyki klasycznej, filmowej lub rozrywkowej. Tańczymy w grupach wiekowych, a wszystkie ćwiczenia są dostosowane do wieku i możliwości dzieci.
Nie ustawiamy się w pozycjach tańca klasycznego „na siłę” - każdy ma własne możliwości i szanuję to:)
Uczymy się pozycji, skoków, kroków, wykonujemy ćwiczenia rozciągające – z poszanowaniem indywidualnych predyspozycji uczestników zajęć.
Propagowanie tańca klasycznego, jako formy ruchu, oraz jako twórczy sposób spędzania wolnego czasu to jeden z celów zajęć. Ponadto, kształtowanie prawidłowej postawy, radość z umiejętności opanowania własnego ciała, doskonalenie koordynacji ruchów, orientacji w przestrzeni i poczucia własnego ciała, oraz rytmicznego poruszania się przy muzyce to misja specjalna naszych starań.
Zajęcia mogą się odbywać również w języku angielskim.
Instruktorzy:
Agnieszka Rasińska- wykwalifikowana instruktor z dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym.
Swoje umiejętności zdobywała, kształcąc się w Polsce i w Rosji pod okiem najwybitniejszych tancerzy i pedagogów, oraz choreografów. Ukończyła Akademię Muzyczną Fryderyka Chopina w Warszawie, uczestniczyła w licznych kursach tanecznych. Taniec to pasja, którą z radością przekazuje wszystkim uczestnikom zajęć.

Maria Shapoval. Od dzieciństwa uczestniczyłam w posłudze tanecznej w kościele i kontynuuję ją do dziś. Od pierwszej klasy zaczęłam chodzić do zespołu tanecznego sztuki ludowej "Podolyanchik", gdzie uczyłam się przez 11 lat. Wraz z tym zespołem koncertowaliśmy po całym kraju i za granicą. Po ukończeniu szkoły średniej kontynuowałam naukę, jako nauczyciel tańca na Kijowskim Narodowym Uniwersytecie Kultury i Sztuki. Po przyjeździe do Polski zaczęłam prowadzić lekcje tańca klasycznego dla Dzieci.
Przekazuję im swoją pasję z ogromną radością.

Zapraszam do wspólnej przygody z tańcem i muzyką!

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również