Balerinki - RADOSNA

Kategoria

taniec / balet klasyczny

Opis

Nazwa zajęć: Balerinki
Instruktor: Agnieszka Rasińska
Wykwalifikowana instruktor z dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym.
Swoje umiejętności zdobywała, kształcąc się w Polsce i w Rosji pod okiem najwybitniejszych tancerzy, pedagogów i choreografów. Ukończyła Akademię Muzyczną Fryderyka Chopina w Warszawie, uczestniczyła w licznych kursach tanecznych. Taniec to pasja, którą z radością przekazuje wszystkim uczestnikom zajęć.

Wiek: 4-6 lat
Dzień i godzina zajęć:
wtorek 16.50-17.35(4-6lat), 17.40-18.25 -(4-6 lat) ,
Koszt: 120zł miesięcznie
1 wejście 40 zl
Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach indywidualnych oraz innych - wymienionych w regulaminie zajęć.

Opis zajęć: Nierozłączną częścią każdych zajęć są podstawy tańca klasycznego i proste choreografie do muzyki klasycznej, filmowej lub rozrywkowej. Tańczymy w grupach wiekowych, a wszystkie ćwiczenia są dostosowane do wieku i możliwości dzieci. Nie ustawiamy się w pozycjach tańca klasycznego „na siłę” - każdy ma własne możliwości i szanuję to :)
Uczymy się pozycji, skoków, kroków, rozciągamy się – z poszanowaniem indywidualnych predyspozycji uczestników zajęć.

Zapraszam do wspólnej przygody za tańcem i muzyką!
Agnieszka Rasińska

Recenzje

Nina D.
17.02.2024 11:33
Wspaniała prowadząca, profesjonalna, otwarta na dzieci, każdego stara się zaangażować. Dostosowuje formę zajęć do wieku uczestników. Chętnie byśmy skorzystali z szerszej oferty zajęć prowadzonych przez Panią Agnieszkę Rasińską.
Milena B.
23.10.2023 10:27

Inni klienci oglądali również