Lista zajęć Klaudia Optułowicz SENSes warsztaty dla kobiet - terapia ruchem i muzyką

SENSes warsztaty dla kobiet - terapia ruchem i muzyką

Kategoria

taniec / inne

Opis

Spotkanie warsztatowe SENSes, to poznanie i połączenie dwóch form wyrażania siebie, poprzez ruch i muzykę.
Taniec jest formą i narzędziem, które jest kluczem do wyrażania emocji. Poprzez ruch możemy uczyć się, poznawać, przeżywać i akceptować emocje, których doświadczamy. Podczas warsztatów pozwolicie sobie na ruch ekspresyjny, intuicyjny i uwalniający. Poznacie możliwości i zakresu swojego ciała i umysłu. Będziecie również uczestniczyć w procesie relaksacji.

Dopełnieniem procesu odczuwania siebie, swoich zmysłów i emocji jest muzyczna medytacja kierowana. Przeniesiemy się do krainy stworzonych przez wyobraźnię dzięki starannie wybranym dźwiękom. Potem odprężymy się poprzez trening autogenny Schultza, a zakończymy spokojnymi ćwiczeniami oddechowymi. Koniecznie zabierzcie wygodne stroje, matę do jogi, butelkę wody, możecie zabrać również opaskę lub chustę do zakrycia oczu.

Miesjce: Rozłogi 18 (sala 144)
Termin: 20 maja godz. 20:20-21:20
Koszt: 100zł

Część ruchową poprowadzi Klaudia Optułowicz – tancerka, pedagog, choreografka, reżyserka ruchu scenicznego, choreoterapeutka.
Pomysłodawczyni Pracowni Teatru Tańca i Sztuki Bemowskiego Centrum Kultury w Warszawie. Tancerka teatralna i estradowa. Od 2018 roku związana z pracą twórczą w Bemowskim Centrum Kultury. Podczas swoich zajęć, przykłada duża wagę do pracy na emocjach, ucząc ich wyrażania poprzez ruch i sztukę. Dba o estetykę i wysoki poziom spektakli przygotowywanych i prezentowanych przez uczestników. Zajmuje się reżyserią i koordynacją pracy twórczej artystów Pracowni Teatru Tańca. Jako choreograf współpracuje z Studiem „Buffo” w Toruniu, Akademią Estradową Fame w Teatrze Muzycznym Roma. Jest zwyciężczynią ogólnopolskiego konkursu „’Wolność Tańcem” realizowanego przez Kielecki Teatr Tańca.

Muzyczną medytację poprowadzi Lena Romul - wokalistka, multiinstrumentalistka, muzykoterapeutka, arteterapeutka, certyfikowana trenerka jogi. Doświadczenie zdobywała na Akademii Muzycznej w Łodzi (katedra muzykoterapii), w Centrum Zdrowia Dziecka na oddziale rehabilitacji, jako nauczyciel i wychowawca w szkołach podstawowych, żłobkach i przedszkolach oraz na zajęciach indywidualnych z dziećmi i młodzieżą. Ma na koncie 4 autorskie albumy muzyczne, kilkadziesiąt kolaboracji z gwiazdami polskiej sceny artystycznej, kursy grafiki komputerowej, kursy programowania, arteterapii oraz certyfikat Cambridge Advanced English. Laureatka Szansy na Sukces (odcinek z piosenkami Eleni, Telewizja Polska) oraz finalistka IV edycji Mam Talent (TVN). Związana z BCK od 2023 roku.

Instruktor

Założycielka pracowni ART MACHINE DANCE STUDIO. Z wykształcenia pedagog przedszkolny i wczesnoszkolny. Dyplomowana instruktorka tańca i akrobatyki. Specjalizuje się w technikach: modern jazz, jazz, balet, taniec współczesny, akrobatyka. Czynny nauczyciel tańca od 2010 roku. W swojej pracy ceni kontakt z dziećmi, które są dla niej ogromną inspiracją do tworzenia choreografii. Pracuje w oparciu o autorskie programy, tworząc spektakle taneczne z dziećmi w każdym wieku. Dba o estetykę oraz artystyczną stronę występów.

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 pn, 20:20
20.05.2024
1 godz. Warszawa,
BCK - Filia przy ul. Rozłogi 18

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również