Lista zajęć Marta Mróz-Goncalveš SAMBA BRAZYLIJSKA Marta Mróz-Gonçalves - lekcja pokazowa

SAMBA BRAZYLIJSKA Marta Mróz-Gonçalves - lekcja pokazowa

Kategoria

taniec / latino

Opis

Dlaczego samba?
Samba ma taką niezwykłą właściwość rozgrzewania serca, napełniania witalnością, rozluźniania bioder. Znakomita i energetyczna muzyka przynosi radość, mocny rytm nie pozwala stać w miejscu.

Podczas zajęć będzie miejsce na rozgrzanie i przygotowanie ciała, technikę i rytmikę. Poznamy kilka rodzajów samby tj. Samba no pé, samba reggae czy afro samba, jak również inne rytmy brazylijskie.
Jeśli zależy wam na tańcu, który was wzmocni, pozwoli się wypocić, rozciągnie, ale też przyniesie wspaniałą energię i rozkocha was w sobie, to musi być samba.

Zajęcia są bezpłatne

Instruktor

Od 22 lat spotyka się z kobietami na parkiecie tańcząc sambę, prowadząc i towarzysząc im w rozwoju świadomości ciała. Dzięki temu doświadczeniu, pracy jako doula i osobistej praktyce wspiera kobiety w poszukiwaniu ruchu naturalnego, zmysłowości i wewnętrznej siły płynącej z ciała. Skupia swoją uwagę na centrum kobiecego ciała, miednicy, biodrach, kości krzyżowej, wierząc, że płynie z niego siła kontaktująca kobietę z jej instynktem, zmysłowością, dająca jej równowagę i odwagę do wychodzenia poza schematy. Pracuje tworząc wokół atmosferę zaufania i lekkości.

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
SOBOTA 11:00-11:45


# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 sb, 11:00
29.06.2024
45 min. SOBOTA 11:00-11:45 Warszawa,
Terminal Kultury Gocław nr 203

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również