Lista zajęć Tadeusz Zwierzchowski instrumenty klawiszowe Przyczółkowa

Instrumenty klawiszowe Przyczółkowa

Opis

Nazwa zajęć: Instrumenty klawiszowe
Prowadzący: Tadeusz Zwierzchowski
Wiek: 6+ lat
Dzień i godzina zajęć: poniedziałek, środa godz. 15:00-21:00

Zapis przez stronę strefazajec.pl nie jest jednoznaczny z przyjęciem dziecka na zajęcia. W celu potwierdzenia zapisu konieczny jest kontakt z instruktorem. Dane kontaktowe będą sukcesywnie udostępniane w miarę napływania zgłoszeń.

Koszt: 160 zł miesięcznie

Muzyką zajmuję się zawodowo ponad 45 lat. Ukończyłem Szkołę Muzyczną II stopnia w klasie klarnetu i fortepianu, a następnie Instytut Kształcenie Organistów Sakralnych II stopnia w klasie organów i fortepianu. Posiadam też uprawnienia instruktora muzyki oraz uprawnienia muzyka w imprezach estradowych. Pracowałam jako muzyk estradowy w kurortach w Niemczech, Holandii, Belgii, Chorwacji. Gram też na organach w kościołach. Uczę gry na instrumentach klawiszowych. Dla mnie najważniejszą cechą kandydata na ucznia jest talent oraz chęci do muzykowania.

Recenzje

Od wielu lat nasze dzieci korzystaja z zajęć prowadzonych przez Pana Tadeusza. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Zajęcia sa na wysokim poziomie, Pan Tadeusz jest wymagającym nauczycielem, ale jednocześnie bardzo dobrym pedagogiem. Sprawia, że dzieci chetnie uczą sie gry na instrumencie i trwale interesuja sie muzyką.
Zofia R.
07.05.2020 11:52

Inni klienci oglądali również