Lista zajęć Łukasz Depa Breaking Academy - RADOSNA

Breaking Academy - RADOSNA

Kategoria

taniec / nowoczesny

Opis

ZAJĘCIA W FORMIE STACJONARNEJ SĄ ZAWIESZONE
Link do zajęć zdalnych: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/25974

Nazwa zajęć: Berak Academy
Prowadzący : Patryk Czarnecki
Wiek: 7-13 lat
Dzień i godzina zajęć:
Poniedziałek w godz. 17.00-18.00 (gr.podstawowa );
Koszt: 110 zł miesięcznie
Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach indywidualnych.
Opis zajęć:
Zajęcia taneczne dla początkujących oraz średniozaawansowanych, którzy zaczynają swoją przygodę z tą formą tańca oraz dla tych, którzy opanowali już podstawowe techniki breakingu. Zajęcia mają na celu naukę podstawowych elementów tańca breakdance oraz doskonalenie techniki, ćwiczenia siłowo-sprawnościowe oraz wykonywanie charakterystycznych dla tego tańca figur obrotowych i akrobatycznych.
Prowadzący:
Patryk Czarnecki-- Instruktor tańca Breaking (Break Dance) od 10 lat czynny tancerz który swoją pasją do tańca oraz sportowym i artystycznym podejściem dzieli się z najmłodszymi uczestnikami swoich zajęć. Za klucz do sukcesu uważa konsekwentną pracę, przy której wyznaję zasadę "pracuj mądrze, a nie ciężko", co wcale nie oznacza, że osiągnięcie sukcesu nie wymaga wysiłku. Dlatego w swym nauczaniu skupiam się na rozwoju podopiecznych na wielu płaszczyznach. Jako wychowawca i trener wiem, że dla dzieci oprócz dobrych efektów liczy się dobra zabawa i tak właśnie stara się prowadzić swoje zajęcia z uśmiechem i pozytywną energią :) .

Instruktor

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również