Lista zajęć Łukasz Depa BreaKids - Kolegiacka

BreaKids - Kolegiacka

Kategoria

taniec / street dance

Opis

Nazwa zajęć: Break Kids
Instruktor : Łukasz Depa
Wiek: 4-6 lat
Dzień i godzina zajęć: wtorek, godz. 18:30-19:15 i/lub piątek, godz. 16:30-17:15
Koszt: 100 zł miesięcznie (1xtyg.), 150 zł miesięcznie (2xtyg.)

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach: indywidualnych, komputerowych, językowych z native speakerem, sprytne główki, zumba gold.

Opis zajęć:
Nauka rytmiki, słuchania muzyki łączona z ogólnymi ćwiczeniami ruchowymi. Łączymy elementy breakdance, hip-hop, jazz, jogi oraz innych technik tanecznych, tak by umożliwić przedszkolakom pełen rozwój artystyczno-sportowy. Dzięki BreaKids w krótkim czasie dzieci aktywnie spędzą czas i nauczą się nowych układów tanecznych oraz ukształtują sylwetkę, poprawią koordynację ruchową, uelastycznią mięśnie i ścięgna oraz zbudują świadomość zdrowego stylu życia. Choć zajęcia są zdominowane przez chłopców, zapraszamy także dziewczęta. Zajęcia obejmują: 15 min. – rozgrzewka na przemian z rozciąganiem, 30 min. – trening elementów tańca na przemian z elementami zabaw i gier tanecznych.

Instruktor:
Uwielbiam, gdy dobra zabawa połączona z czystym, rytmicznym tańcem i muzyką wprawiają w zachwyt. Moje zajęcia to bez wątpienia duża porcja inspiracji i wiedzy poparta wieloletnim doświadczeniem i osiągnięciami.
Czekam na Ciebie. Wystarczą dobre chęci, trochę poczucia rytmu, kondycja, gotowość do intensywnych ćwiczeń i można zaczynać.

Instruktor

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również