Bajkowy Musical - Vogla

Kategoria

taniec / inne

Opis

Nazwa zajęć: Bajkowy Musical
Instruktor: Patrycja Mrozińska
Wiek: (5-6l)
Dzień i godzina zajęć: piątek 15.30 -16.30
Koszt: 130 zł miesięcznie (1xtyg.)

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach: indywidualnych, komputerowych, językowych z native speakerem, warsztatach filmowych oraz na zajęciach: Sprytne główki, Wilanowski Uniwersytet Malucha, Wilanowskie Kobiety Śpiewają, Teatr Mistrzów Życia, Klub Fotograficzny CKW, Taniec w kręgu, Teatr Międzypokoleniowy, Zumba Gold, ceramika oraz warsztatach cyklicznych.

Opis zajęć
Śpiew, aktorstwo, taniec - trzy najważniejsze składniki Musicalu! Na zajęciach Musicalowych Wasze dzieci, podszkolą
dykcję, opanują ruch sceniczny i wcielą się w ulubione postacie z Bajkowych Musicali. Nauczą się jak radzić sobie z tremą i jak połączyć 3 najważniejsze składniki by moc spełnić Marzenia o Wielkiej Scenie.
Zajęcia poza nauką technik aktorskich, tańca oraz śpiewu, mają w przyjaznej atmosferze zabaw w gronie rówieśników, kształtować charakter, a także uczyć pewności siebie na scenie i poza nią.

Instruktor:
Patrycja Mrozińska - wokalistka, tancerka – instruktorka tańca sportowego i dziecięcego, magister prawa i pr managerka współpracująca z wieloma artystami i agencjami artystycznymi, a także nauczycielka musicalowa w Autorskiej Szkole Musicalowej im. Macieja Pawłowskiego w Warszawie. Prywatnie mama wspaniałego 10-letniego syna Oliviera, będącego inspiracją do pracy z najmłodszymi podopiecznymi. Od ponad 6 lat pracuje z dziećmi prowadząc zajęcia artystyczne i nieustannie dokształcam się w tym kierunku, poszerzając swoją wiedzę i kwalifikację, a to wszystko po to by zadbać o rozwój uczniów. Specyfika pracy z najmłodszymi dziećmi uświadomiła mi jak ważne jest dbanie o rozwój nie tylko fizyczny ale również emocjonalny, jak bardzo istotne na początkowym etapie rozwoju dziecka jest korygowanie wad mowy i
zaburzeń słuchu, a przy tym uwrażliwienie na cechy wspólne muzyki i mowy takie jak: rytm, melodia, tempo, dynamika i barwa dźwięku. W ten o to sposób zrodził się pomysł na udział w webinariach i szkoleniach z Logorytmiki, a także na ukończenie kursów z Arteterapii i Bajkoterapii. W swojej pracy zawsze jestem uśmiechnięta i pełna energii.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również