Lista zajęć Yassel Llanos Bachata (solo) - Kolegiacka

Bachata (solo) - Kolegiacka

Kategoria

taniec / inne

Opis

Nazwa zajęć: Bachata (solo)
Poziom: P2 (podstawowy)
Instruktor: Yassel Llanos
Wiek: 18+ lat
Dzień i godzina zajęć: środa, godz. 20:45-21:45
Koszt: 140 zł miesięcznie (1xtyg.)

Zapisy zamknięte

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny, Karty Warszawiaka, legitymacji emeryta/rencisty. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach indywidualnych oraz innych - wymienionych w Regulaminie zajęć.

Opis zajęć:
Bachata to zmysłowy taniec pochodzący z Karaibów. Bachata jest nieco podobna do innych tańców latynoamerykańskich, jednak wyróżnia się spośród nich ogromną sensualnością. Żeby dobrze zatańczyć bachatę, należy wyzbyć się wszelkich zahamowań i dać ponieść się muzyce. Bachata wymaga od tancerzy dużej świadomości własnego ciała i otwartości na partnera, jeśli tańczona jest w parze. Zaczniemy od kroków podstawowych stopniowo ucząc się bardziej zaawansowanych sekwencji i kombinacji oraz krótkich choreografii. Zajęcia skierowane są dla osób, które chcą nauczyć się tego sensualnego tańca pod okiem wykwalifikowanego instruktora pochodzącego z Kuby - Yassela.

Instruktor:
Yassel Llanos - Kubański tancerz, instruktor i choreograf, absolwent prestiżowej szkoły artystycznej Escuela Nacional de Arte w Hawanie i Santa Clara. Wiele lat współpracował z najbardziej znaną na Kubie grupą tańca folklorystycznego – Conjunto Folklórico Nacional de Cuba w Hawanie, z którą występował na deskach wielu teatrów na Kubie i w innych krajach Ameryki Łacińskiej. Pracując jako tancerz m.in. z prestiżowym Cabaret Continental w Varadero, uczestniczył w wielu przedstawieniach i spektaklach na Kubie i w Europie, do wielu z nich sam tworzył choreografie. Od 2009 r. trenuje grupy choreograficzne i profesjonalnych tancerzy, układając dla nich również choreografie na pokazy i konkursy taneczne.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również