Lista zajęć Marta Suzin TANIEC Z WACHLARZAMI BOJOWYMI

TANIEC Z WACHLARZAMI BOJOWYMI

Kategoria

taniec / inne

Opis

Wachlarze bojowe to sekretna broń kobiet dalekiego wschodu; taniec łączy energię i precyzję wschodnich sztuk walki, harmonię i rytm Tai Chi z subtelnością tańca współczesnego. TANIEC Z WACHLARZAMI BOJOWYMI jest autorską techniką Julii Bui Ngoc, twórczyni Szkoły Tańca z Wachlarzami Bojowymi. Styl ten, podkreślając kobiecą subtelność, buduje jednocześnie wewnętrzną siłę i uczy uwalniać ją pod postacią wyrafinowanych technik walki, ukrytych w uwodzicielskich gestach.
Celem zajęć, które są przeznaczone dla kobiet w różnym wieku, jest poznanie tajników pracy z kobiecą bronią, jaką są wachlarze bojowe oraz możliwości użycia ich w zmysłowym i energetycznym tańcu. Na zajęciach, oprócz samego tańca, dużą wagę przykłada się do ogólnego treningu siłowo-sprawnościowego oraz rozciągania, tak jak we wszystkich wschodnich sztukach walki, aby jak najlepiej przygotować ciało do wymagających pozycji.
W cenie zajęć zapewniamy niezbędne akcesoria (wachlarze treningowe).
Marta Suzin aka' Greta Morgane : aktorka, tancerka, performerka i instruktorka tańca z wachlarzami, związaną ze Szkołą Tańca z Wachlarzami Bojowymi Julii Bui Ngoc od samego początku jej istnienia. Przez całe życie zawodowe pracująca z ciałem w teatrze offowym, fizycznym, łączącym sztukę aktorską z tańcem, akrobatyką, nowym cyrkiem. Współpracowała z warszawskim Teatrem AKT, Teatrem Scena 96 oraz Teatrem Academia Romana Woźniaka.
Marta Suzin, tel. 506 15 99 11; email: [email protected]

Instruktor

Recenzje

Rozwijające ruchowo zajęcia. Bardzo dobra i pozytywna atmosfera. Polecam!
Katarzyna J.
09.03.2024 15:42
Super zajęcia ❤️
Aleksandra S.
12.02.2024 23:16
Najlepsze zajęcia ! 😉
Monika J.
12.02.2024 22:34
Julia J.
12.02.2024 22:24
Taniec z wachlarzami bojowymi jest to sztuka walki ukryta w tańcu, coś wspaniałego! Wzmacnia równowagę, siłę i wdzięk, ma rewelacyjny wpływ na całe ciało oraz psychikę. Natomiast zajęcia prowadzi Anioł, nie człowiek.
Anna S.
12.02.2024 22:23
Aleksandra B.
02.11.2023 14:10

Inni klienci oglądali również