Gitara Elektryczna

Opis

Głównym założeniem programu prowadzonych zajęć jest stałe podnoszenie poziomu umiejętności gry na gitarze elektrycznej ucznia – zarówno osób początkujących, startujących „od zera” jak i osób o pewnym stopniu zaawansowania i znajomości instrumentu – pod okiem nauczyciela, poprzez ciągłą dbałość o prawidłowy kierunek rozwoju danego ucznia. W opinii instruktora, „prawidłowy kierunek” jest właśnie najważniejszym czynnikiem, determinującym postępy w grze na instrumencie gdyż założenie, że można kogoś nauczyć grać na gitarze w ciągu pół godziny, godziny, czy dwóch tygodniowo jest założeniem całkowicie błędnym i skazanym z góry na niepowodzenie.

Termin:
Poniedziałki w godz. 14:00-21:00, godziny lekcji ustalane indywidualnie

Koszt:
100 zł za 60 minutową lekcję 
90 zł za 60 minutową lekcję ze zniżką

Kontakt:
Ewa Świetlik ewa.swietlik@bemowskie.pl, 506 878 882w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątkuw przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Gitarzysta, multiinstrumentalista, muzyk sesyjny. Od 2009 roku instruktor w klasie gitary elektrycznej w Bemowskim Centrum Kultury ArtBem w Warszawie. Laureat wielu konkursów gitarowych, takich jak GuitarCenter, Wojny Gitarowe – Music Media, Konfrontacje Gitarowe. Laureat najbardziej prestiżowego konkursu gitarowego w Polsce i w tej części Europy – Solo Życia. Autor i współautor publikacji gitarowych oraz materiałów instruktażowych dla gitarzystów.

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również