Lista zajęć Bartłomiej Marszałek Balet gr. 3 wt. Bartłomiej Marszałek

Balet gr. 3 wt. Bartłomiej Marszałek

Kategoria

taniec / balet klasyczny

Opis

Ćwiczenia baletowe pomagają kształtować prawidłową postawę ciała oraz koordynację ruchową, kształtują świadomość ruchu i wdzięk.
Jednocześnie mają na celu wypracowanie u dzieci poczucia rytmu i zaprzyjaźnienia się z muzyką, dzięki towarzyszącej zajęciom muzyce klasycznej z najpiękniejszych przedstawień baletowych. Dzieci mają możliwość rozwijania naturalnej, spontanicznej potrzeby ruchu i tańca.
Obok profesjonalnych ćwiczeń baletowych takich jak plie, grand battement czy fondue, wprowadzane są improwizacje do muzyki klasycznej oraz zabawy działające na wyobraźnię dziecka. Nauczone elementy tańca łączone są w małe etiudy taneczne i układy choreograficzne które zostaną przedstawione jako podsumowanie osiągniętych postępów.

Miejsce: Górczewska 201, sala koncertowa
Termin: Wtorek 17.40-18.30
Koszt:
120 zł miesięcznie/ 108 zł miesięcznie ze zniżką
(zniżka dotyczy posiadaczy Karty Dużej Rodziny lub Karty Warszawiaka)

Kontakt:Ewa Świetlik
mail: [email protected], tel. 506 878 882

Instruktor

Bartłomiej Marszałek

Bartłomiej
Marszałek

Bartłomiej Marszałek

Absolwent Państwowej Szkoły Baletowej w Gdańsku oraz Uniwersytetu Muzycznego na kierunku Taniec, specjalność Pedagogika Baletowa.
Już w trakcie nauki uczestniczył w wielu kursach doszkalających takich jak: Tańce rosyjskie prowadzone przez prof. Anatolija Borzowa, Duńska szkoła tańca klasycznego Augusta Bournonvill’a prowadzone przez prof.Thomasa Lunda , Tańce Węgierskie i inne. Jako pedagog pracował w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Warszawie jako nauczyciel tańca ludowego, był również instruktorem tańca w filmowej akademii młodego artysty oraz pracował jako pedagog w szkole „Teatr Sztuk Wielu” . Współpracował z klubem rodzin abstynenckich „Ostoja” w Warszawie jako choreo terapeuta.
Występował w wielu teatrach oraz placówkach artystycznych: Żydowski , Ateneum, Palladium w Warszawie, Mazowiecki Teatr Muzyczny operetka, Opera i Filharmonia Podlaska,
Warszawska Opera Kameralna. Współpracuje do dnia dzisiejszego z różnymi
formacjami baletowym między innymi z Młodym Baletem Polskim pod
Kierownictwem Anny Wujkowskiej-Morki.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również