Lista zajęć Łukasz Depa Parkour/AKRONINJA - Radosna

Parkour/AKRONINJA - Radosna

Kategoria

sport / akrobatyka

Opis

Nazwa zajęć: Parkour/AKRONINJA
Prowadzący: Tomasz Trzupek
Wiek: 8-12 lat
Dzień i godzina zajęć:

środa 18.30 - 19.30 (8 - 12 lat)
Koszt:"
1 wejście 45 zł

1 x tyg miesięcznie (8-12 lat), - 160 zł

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach indywidualnych oraz innych - wymienionych w regulaminie zajęć.

Opis zajęć:

Parkour/Akro Ninja - czyli połączenie sztuki walki i akrobatyki, to świetna zabawa w pokonywaniu przeszkód zbudowanych w naszej sali. Dzięki treningom dzieci/młodzież osiągną niezwykłą wszechstronność w poruszaniu się oraz poprawią koordynację ruchową. Dodatkowo zwiększą swoją siłe, kondycje i mobilność. To własnie dzięki tym elementom uczestnicy będą lepeij przygotowani na dalsze bezpieczne trenowanie i rozwój umiejętności. Na zajęciach skupimy się na bezpiecznemu upadaniu i lądowaniu. Są to umiejętności przydatne nie tylko w parkourze, ale również w innych sportach i codziennym życiu. Z czasem będziemy wprowadzać coraz bardziej zaawansowane elementy oraz ich kombinacje ( estetyczne łączenia figur akorbatycznych, kopnięć i obrotów ) Podczas zajęć szczególną uwagę poświęcimy kształtowaniu poprawnych wzorców ruchowych i korygowaniu tych złych.

Główny cel zajęć:

Lepsza kontrola, koordynacja i świadomość ciała.

Wdrożenie ruch do codziennej aktywności.

Stworzenie zespołu, ćwiczenia w parach i grupach.

Na zajęciach będziemy uczyć się podstaw Parkour: stania na rękach, mostków, przejść w przód/tył, a także elementów akrobatycznych: przerzutów, salt, fiflaków i wiele wiele innych....Zajęcia poprzez zabawy ruchowe i ćwiczenia ogólnorozwojowe z elementami gimnastyki i akrobatyki, ćwiczenia poprawiające koordynację, dynamikę, i świadomość ciała (stanie na głowie, ćwiczenia izometryczne)

Prowadzący
Tomasz Trzupek-
Licencjonowany instruktor akrobatyki sportowej, trener oraz założyciel największej grupy trickingowej w Polsce "ScreamoTrickz". Z wykształcenia architekt. Od 15 lat zajmujący się trenowaniem sportów takich jak akrobatyka, tricking czy parkour. Wielokrotny zwycięzca mistrzostw Polski w Trickingu. Sędzia zawodów w trickingu zarówno w Polsce jak i za granicą. Finalista programu "Mam Talent" w 2020 roku. Swoją pasją dzieli się zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi.

Instruktor

Recenzje

Świetne zajęcia!
Leon W.
09.01.2024 15:43
Timur K.
05.11.2023 12:58

Inni klienci oglądali również