Lista zajęć Magda Kowalczyk Videoclip Dance - wakacyjne warsztaty

Videoclip Dance - wakacyjne warsztaty

Kategoria

taniec / współczesny

Opis

Wiek: od 12 lat

Termin zajęć: Środy, g. 18.00-19.30

Cykle zajęć: 6-17.07.2020
20-31.07.2020
3-14.08.2020
17-28.08.2020

Opłata: 1xtyg. / 90 min. / 45 zł (2 zajęcia)

VIDEOCLIP DANCE to kombinacja wielu stylów tanecznych, charakteryzująca się dynamiką i różnorodnością. Videoclip Dance to jeden z najpopularniejszych obecnie rodzajów tańca. Bazuje na prostych krokach zaczerpniętych z różnych stylów takich jak między innymi hip-hop, pop, r&b, salsa, jazz czy funky. Jest idealny szczególne dla dzieci i młodzieży, ponieważ wyzwala pokłady energii i pewność siebie. Na zajęciach pracować będziemy nad muzykalnością, koordynacją, pamięć ruchową a także techniką.

  • Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z Procedurą zachowania bezpieczeństwa i zasad funkcjonowania Domu Kultury Włochy w trakcie epidemii COVID-19 dla użytkowników DKW dołączoną do regulaminu zajęć. Zapisanie na warsztaty jest równoznaczne z akceptacją wytycznych zawartych w procedurze.

Instruktor

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęłam 14 lat temu, w zespole Luzik w Equrrola Dance Studio. Razem z grupą byłam wielokrotną finalistką Mistrzostw Polski, Europy i Świata. Brałam udział w występach i pokazach na różnych koncertach i festynach. Oprócz tego cały czas biorę udział w zajęciach z jazzu, popu i tańca towarzyskiego, ponieważ lubię się rozwijać. Poza tańcem jestem studentką Politechniki Warszawskiej. Uwielbiam pracę z dziećmi, ich energię, pasję i humor.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również