Lista zajęć Judyta Bulman Taniec z wachlarzami bojowymi

Taniec z wachlarzami bojowymi

Kategoria

taniec / inne

Opis

Taniec z wachlarzami bojowymi, jest to to autorski styl Julii Bui-Ngoc i Katarzyny Stefanowicz. Łączy energię i precyzję wschodnich sztuk walki, harmonię i rytm Tai Chi z subtelnością tańca współczesnego. Czerpiąc inspirację z piękna i magii kobiecego ciała, wydobywa jego ukrytą moc. Wachlarze bojowe to sekretna broń kobiet dalekiego wschodu. W świecie rządzonym przez mężczyzn podkreśla ich delikatność, dając poczucie siły i pewności siebie.

Jako zespół mamy też stronę na FB gdzie jest trochę więcej informacji o tańcu z wachlarzami. Gunsen | Facebook

"Gunsen to grupa kobiet, które połączyła pasja do tańca z wykorzystaniem wachlarza bojowego. Przy tworzeniu naszych choreografii czerpiemy inspiracje z dalekowschodnich sztuk walki i płynnie łączymy je z elementami tańca współczesnego.

Na treningach naszym celem jest wzmacnianie ciała, a przede wszystkim utrzymanie go w zdrowiu. Ciało jest naszym instrumentem. Jeśli dobrze je nastroimy możemy wygrywać najpiękniejsze melodie.

Tworzymy choreografie pozwalające nam wyrazić to, czego nie jesteśmy w stanie przekazać słowami. Tańczymy świat, jakim go widzimy i jaki chcemy przekazać widzowi."

Instruktor: Judyta Bulman

Judyta Bulman – tancerka, performerka, pedagog. Od lat ściśle związana ze Szkołą Tańca z Wachlarzami Bojowymi Julii Bui-Ngoc, gdzie doskonali technikę tańca z wachlarzami i improwizacji, oraz ze Szkołą Chińskich Sztuk Waki Mistrza Nama, w której trenuje Wushu oraz Tai Chi. Z tańcem związana od ponad dekady. Początkowo szkoliła się w technice jazzowej oraz tańcu klasycznym, następnie zgłębiała tajniki stylu modern jazz i tańca współczesnego. Występowała na deskach Teatru Żydowskiego im. E.R i I. Kamińskich w spektaklach reżyserowanych przez Szymona Szurmieja. Współpracowała przy projekcie „Styk Sztuk” będącym rozwinięciem „Praskiego Wieczorku Artystycznego”. W swoim dorobku ma występy w ogólnopolskich konkursach tanecznych oraz pokazy na festiwalach teatralnych m.in. Festiwalu Teatrów Błądzących w Ośrodku Praktyk Teatralnych „Gardzienice”. W sztukach performatywnych zadebiutowała w roku 2016 autorskim pokazem pt. „Tęsknota”.

KOSZT: 120 zł miesięcznie, 35 zł wejściówka jednorazowa

TERMINY: piątki, godz. 18.00-19.30

Ważne!
Prosimy o terminowe wnoszenie opłat – do 10. dnia każdego miesiąca
w tytule wpłaty:
imię, nazwisko uczestnika, miesiąc lub okres, za który jest wnoszona opłata oraz rodzaj zajęć – zgodny z oficjalną nazwą obowiązującą w BOK

Wpłaty należy dokonać
– przelewem na konto BOK: Bank Pekao S.A. I O. w Warszawie F nr 2,29 1240 1037 1111 0010 0499 5433
– gotówką w Kasie BOK, ul. Goldoniego 1. Kasa czynna w środy, czwartki, piątki w godz. 16.00 – 19.00 oraz we wtorki w godz. 10.00 -13.00

Recenzje

Anna D.
31.08.2021 21:58

Inni klienci oglądali również