Lista zajęć Muzanza de Jesus Capoeira dla młodzieży i dorosłych - Alto

Capoeira dla młodzieży i dorosłych - Alto

Kategoria

taniec / nowoczesny

Opis

Nazwa zajęć: Capoeira dla młodzieży i dorosłych
Instruktor: Muzanza de Jesus
Wiek: młodzież i dorośli
Dzień i godzina zajęć: piątek, godz. 19:00-20.00
Koszt: 140 zł miesięcznie (1xtyg.)

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach indywidualnych.

Capoeira to nie tylko forma rozwoju fizycznego, to także poznawanie języka portugalskiego, kultury brazylijskiej, elementów akrobatyki oraz śpiewu i gry na instrumentach, które są nieodłącznym elementem tej wspaniałej sztuki walki. Treningi dla dorosłych są poza tym ukierunkowane na kształtowanie wytrzymałości, rozwój kondycji, naukę samoobrony. Capoeira to znakomity trening dla całego ciała, poprawia napięcie mięśni i uelastycznia ciało. Zaletą Capoeiry jest połączenie dwóch aktywności: tańca i pojedynku. Brazylijski styl jest pod tym względem bezkonkurencyjny i na pewno wciągnie wszystkich, którzy kochają ruch i muzykę.

Recenzje

Bardzo ciekawe zajęcia: jednocześnie ruchowe, rytmiczne, wysiłkowe, z elementami akrobatyki, samoobrony i muzyki. Bardzo dobry instruktor: wymagający adekwatnie do indywidualnych możliwości, dostosowujący poziom i zakres zajęć i poszczególnych ćwiczeń do wieku, sprawności fizycznej i kondycji uczestników!
Remigiusz G.
31.12.2022 16:20
Wspaniała atmosfera, świetny instruktor
Romana L.
17.09.2022 09:03

Inni klienci oglądali również