Lista zajęć Anna Szczygielska MEDYTACJA PROWADZONA - CUD Grochów -PODRÓŻ Z ODDECHEM ORAZ MISAMI TYBETAŃSKIMI

MEDYTACJA PROWADZONA - CUD Grochów -PODRÓŻ Z ODDECHEM ORAZ MISAMI TYBETAŃSKIMI

Kategoria

sport / inne

Opis

Medytacja to sposób na odnalezienie wewnętrznej ciszy w zgiełku codzienności. Spokój to stan naturalny każdego człowieka, a medytacja pozwala nam do niego wrócić. Jest wiele technik medytacyjnych. W naszej 30 minutowej sesji skupimy się na uważności na byciu tu i teraz. Uważność oznacza milcząca czujność, której nie przerywają żadne myśli – to nie takie proste zadanie dla współczesnego zabieganego człowieka.

Rozpoczniemy od 20 minutowej praktyki oddechowej. Oddech jest kluczowym elementem medytacji. Uwalnia i integruje nasze emocje ,redukuje napięcie, wyzwala przepływ energii w ciele.

Następnie przejdziemy do medytacji.

Na koniec przejdziemy do 30 minutowego relaxu przy leczniczych dźwiękach mis Tybetańskich, który okazuje się być wspaniałą metodą głębokiego odprężania.

DLA KOGO?

  • zestresowanych

  • zabieganych

  • rozkojarzonych

  • chcących lepiej radzić sobie z emocjami

  • ...dla każdego

CO DAJE MEDYTACJA?

  • większy kontakt z samym sobą

  • energię do stawiania czoła przeciwnościom losu

  • większy dystans to tego by nie przejmować się rzeczami na które nie mamy wpływu

  • zrelaksowane ciało.

  • Zapraszam Was do wspólnej podróży w głąb siebie

PROWADZĄCY:

Marta Irzycka psycholog pasjonatka rozwoju osobistego. Eksploratorka różnych metod docierania do zakamarków ludzkiej psychiki. Szczególnie ceniąca sobie pracę z oddechem i medytację.

Feroz Ranzoo, który ukończył szkołę masażu i leczenia ajurwedyjskiego w Kerali w Indiach. Specjalizującego się w masażach dźwiękiem przy użyciu mis tybetańskich serdecznie zapraszają Was w podróż w głąb siebie w medytacji prowadzonej.

Instruktor

Jestem pasjonatką holistycznego podejścia do pracy z człowiekiem, osobiście żyje zgodnie z filozofią slow life, pracując z kobietami głównie zachęcam do doświadczania życia z uważnością (mindfulness) i praktyką ZEN.

Jestem właścicielką Ośrodka CUD Grochów. oraz instruktorką Jogi Nidry

Jako CUD – jesteśmy ośrodkiem pracującym z człowiekiem, jako całością: działamy na obszarach, Ciała, Umysłu oraz Duszy. Funkcjonujemy ponad 6 lat. Pod określonymi hasłami znajdują się różne aktywności tj., joga, stretching, medytacja, coaching, masaże, praca z oddechem, TUS, psychoterapie, mediacje, warsztaty i szkolenia. Dodatkowo kręgi kobiet, czy konsultacje z ajurwedy.

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
3 czerwca 2023 godz.19:00-21:00


# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 sb, 19:00
03.06.2023
2 godz. 3 czerwca 2023 godz.19:00-21:00 Warszawa,
Terminal Kultury Gocław sala 207

Recenzje

Joanna S.
10.06.2023 16:03
Bardzo fajne zajęcia, Panie Prowadzące stworzyły nastrojową, sprzyjającą medytacji atmosferę, a misy tybetańskie pozwoliły na pełen relaks. Były przygotowane maty i poduszki dla tych, którzy nie mieli swoich, wszystko było wytłumaczone, super! To było dla mnie pierwsze doświadczenie tego rodzaju medytacji. Chętnie skorzystam jak będzie możliwość jeszcze raz!
Małgorzata M.
05.06.2023 09:33
To było kosmiczne przeżycie. Cudne doświadczenie.
Małgorzata K.
03.06.2023 23:02

Inni klienci oglądali również