Lista zajęć Yassel Llanos Salsa (solo) - Kolegiacka

Salsa (solo) - Kolegiacka

Kategoria

taniec / inne

Opis

Nazwa zajęć: Salsa (solo)
Poziom zaawansowania: poziom P4 (najwyższy podstawowy - dobra znajomość podstaw - tańczenie ok. 0,5 roku)
Instruktor: Yassel Llanos
Wiek: 18+ lat
Dzień i godzina zajęć: środa, godz. 19:45-20:45
Koszt: 140 zł miesięcznie (1xtyg.)

Zapisy zamknięte

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny,Karty Warszawiaka, legitymacji emeryta/rencisty. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach indywidualnych oraz innych - wymienionych w Regulaminie zajęć.

Opis zajęć:
Salsa kubańska (casino) jest tańcem angażującym całe ciało, ekspresyjnym, radosnym i ma w sobie wiele elementów aktorskich.
Na zajęciach nauczycie się kroku podstawowego salsy i jego wariacji, jak również figur i stylu poruszania się typowego dla salsy kubańskiej. Popracujecie nad ruchem ramion, rąk i bioder, tak, aby Wasz taniec wyglądał ładnie i elegancko, a przede wszystkim, abyście czerpali z niego prawdziwą radość. Zajęcia umożliwią Wam poczuć gorący kubański styl i odzwierciedlić go w tańcu. Podczas zajęć nauczycie się także krótkich choreografii, które będziecie mogli z łatwością wykorzystać samodzielnie na parkiecie. A wszystko to z wybitnym tancerzem i choreografem z Kuby - Yasselem.

Instruktor:
Yassel Llanos - Kubański tancerz, instruktor i choreograf, absolwent prestiżowej szkoły artystycznej Escuela Nacional de Arte w Hawanie i Santa Clara. Wiele lat współpracował z najbardziej znaną na Kubie grupą tańca folklorystycznego – Conjunto Folklórico Nacional de Cuba w Hawanie, z którą występował na deskach wielu teatrów na Kubie i w innych krajach Ameryki Łacińskiej. Pracując jako tancerz m.in. z prestiżowym Cabaret Continental w Varadero, uczestniczył w wielu przedstawieniach i spektaklach na Kubie i w Europie, do wielu z nich sam tworzył choreografie. Od 2009 r. trenuje grupy choreograficzne i profesjonalnych tancerzy, układając dla nich również choreografie na pokazy i konkursy taneczne.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również