Lista zajęć Ewelina Samul Keep on Dance - Hip-hop - Kolegiacka

Keep on Dance - Hip-hop - Kolegiacka

Kategoria

taniec / inne

Opis

Nazwa zajęć: Keep on Dance - Hip-Hop
Instruktor: Monika Zalewska
Wiek: 8-16 lat
Dzień i godzina zajęć:
poniedziałek + czwartek, godz. 16:00-17:00 (8-12 lat)
poniedziałek + czwartek, godz. 18:00-19:00 (12-16 lat)
Koszt:
180 zł miesięcznie (2xtyg.)

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny,Karty Warszawiaka, legitymacji emeryta/rencisty. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach indywidualnych oraz innych - wymienionych w Regulaminie zajęć.

Zapis na zajęcia nie zwalnia z udziału w przesłuchaniach.
Przesłuchania odbędą się w dn. 5 i 7 września o godz.:
17.00 6-8 lat
18.00 9-12 lat
19.00 12-16 lat
20.00 16 + lat

Opis zajęć:
Program zakłada nabycie podstawowych umiejętności tanecznych w oparciu o różne style taneczne i techniki street dance: hip hop, new age, new style, freestyle, choreography. Od początku edukacji tanecznej uczestników zajęć wprowadzane są wszystkie aspekty niezbędne do ukształtowania sylwetki młodego tancerza, tj. technika, rytmika, dynamika, zwinność, muzykalność, wrażliwość na kształty, obrazy, kolory oraz dźwięki, a także ekspresja sceniczna i umiejętność improwizacji z wykorzystaniem nabytej wiedzy. Zajęcia są dopasowane do wieku i możliwości dzieci.

Uczestnik będzie przygotowany do brania udziału w turniejach i pokazach Zespołu Tanecznego Keep On Dance, nauczy się techniki tańca hh, new style/new age. Będzie potrafił zapamiętać skomplikowane układy choreograficzne i sprostać rosnącemu z roku na rok tempu zajęć.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również