Lista zajęć Szkoła Tańca FAST-STEP LATINO SOLO
Opis
LATINO SOLO
INSTRUKTOR: Nikita Kardasz (szkoła tańca Fast Step)
WIEK UCZESTNIKÓW: dorośli
TERMIN: środy, godz. 17:20-18:20
KOSZT: 100 zł/m-c
Uczestnicy zostaną poinformowani o uruchomieniu zajęć po zebraniu minimalnej liczby osób w grupie
Start zajęć 16 września 2025 r.
Oferujemy poprowadzenie zajęć tanecznych w zakresie nauki tańców latynoamerykańskich dla kobiet solo (salsa, samba, rumba, bachata), autorskich układów grupowych oraz indywidualnych choreografii do wybranych nagrań. Panie w tajniki tańca wprowadzą nasi instruktorzy będący zawodowymi tancerzami z międzynarodową klasą taneczną, którzy mają doświadczenie w nauczaniu tańców latynoamerykańskich oraz odpowiednie przygotowanie pedagogiczne.
Nikita Kardasz
Czynny tancerz Polskiego Towarzystwa Tanecznego, z klasą taneczną „A” w obu stylach, instruktor tańca towarzyskiego. Od kilku lat szkoli się u najlepszych trenerów na świecie. Brał udział w największych międzynarodowych imprezach tanecznych. Pracuje z dziećmi i dorosłymi, rozwija się aktualnie w kolejnych formach tanecznych.
Kontakt ws. sekcji: tel. (22) 773 55 99 | 517 217 680
Instruktor
Szkoła Tańca FAST-STEP jest szkołą tańca o charakterze globalnym - kształci zarówno dzieci żłobkowe jak i seniorów, dzieci, młodzież i dorosłych we wszystkich kategoriach wiekowych od tańca rekreacyjnego po taniec profesjonalny. Na swoim koncie ma realizację wielu dużych imprez tanecznych - od imprez turniejowych przedszkolnych, przez przedszkolno-szkolne imprezy ogólnopolskie premium, a na turniejach mistrzowskich kończąc, Mistrzostwach Polski czy Mistrzostwach Okręgów. Nadbudówką naszej szkoły jest grupa profesjonalnych tancerek i tancerzy - par utytułowanych - od Mistrzów Okręgu, przez Mistrzów Polski, na Mistrzach Świata kończąc. Nasi instruktorzy to profesjonalni tancerze z umiejętnościami dydaktycznymi, którzy dzielą się swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem ze swoimi podopiecznymi z każdej grupy wiekowej.
Lekcje
Brak ustawionych lekcji