Lista zajęć Warsztaty ruchu intuicyjnego na dobry początek roku

Warsztaty ruchu intuicyjnego na dobry początek roku

Kategoria

taniec / inne

Opis

Podczas warsztatu pożegnamy to, co stare i już nam nie służy i otworzymy się na nowe w medytacji ruchowej i tańcu intuicyjnym. Zatańczymy ze swoimi marzeniami – tymi znanymi i tymi, które dopiero się wyłonią w świadomym ruchu i przy falującej w rytmie czterech żywiołów muzyce. Cały proces będzie wspierać aromatyczna podróż z wirującymi w powietrzu olejkami eterycznymi najwyższej jakości.

Nie musisz umieć tańczyć! Warsztat bazuje na naturalnym, wypływającym z ciała ruchu.

W pierwszej części warsztatu zejdziemy w głąb siebie poprzez uruchomienie czucia głębokiego w ciele, by odkryć nasze potrzeby i odpowiedzieć sobie na pytanie, co w życiu nas wspiera, a co – jakie wzorce, schematy zachowania – należy już odpuścić. Zrobimy przestrzeń na nowe, by zasilić ten rozpoczynający się rok bogactwem zasobów, które są w nas i tylko czekają, by po nie sięgnąć.

W drugiej części warsztatu będziemy tworzyć i kreować ścieżki, które doprowadzą nas do realizacji marzeń. Będziemy szukaćtego, co wzmacnia. Wypróbujemy, jakie konkretnie ruchy otwierają nas na nowe i jednocześnie są dla nas bezpieczne.Dzięki temu staniemy się bogatsi o cały repertuar doświadczeń, które będziemy mogli przenieść z sali warsztatowej do domu, do pracy, na ulicę, by nieco bardziej świadomie korzystać ze wsparcia różnych jakości ruchowych, które są z nami na co dzień. Wystarczy je poznać.

� Bio Prowadzącej:
Agnieszka Korycka-Sobotka - trenerka języka ruchu i świadomej pracy z ciałem z elementami terapii tańcem w podejściu LBMS, terapeutka technik emocjonalnej wolności (ang. EFT), instruktorka tańca, reżyserka filmowa, doktorantka na Uniwersytecie Warszawskim. Autorka bloga Podróżowanie Głębokie. Prowadzi warsztaty tematyczne dla kobiet i mężczyzn, sesje relaksacji w ruchu intuicyjnym oraz tańcu autentycznym. Oferuje również pracę indywidualną w formie ucieleśnionych rozmów głębokich.

� Terminy i godz.:
28 stycznia, godz. 14:00 - 16:30 (sobota)
29 stycznia, godz. 10:00 - 13:30 (niedziela)

�Gdzie: Dom Kultury Włochy, ul. Bolesława Chrobrego 27, sala taneczna (1 piętro)
�Koszty: 200 zł od osoby za dwa dni warsztatów (w sumie 6 godzin)
�Zapisy przez: strefazajęć.pl Zapisy do 24.01

Strój: wygodny strój nie krępujący ruchów, skarpetki

Dokonanie płatności za warsztaty jest równocznaczne z zaakceptowaniem Regulaminu zajęć w DK Włochy i zgodnę na poniższe postanowienia:

  1. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie płatności za warsztaty do 25.01 i zaakceptowanie Regulaminu zajęć DK Włochy.
  2. Płatność za warsztaty można dokonać wyłącznie online przez platformę strefa zajęć.
  3. Brak uiszczenia opłaty do 25.01 skutkuje skreśleniem osoby z listy uczestników.
  4. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wydarzenia w przypadku nie uzyskania minimalnej liczby uczestników.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również