Taniec 7 Czakr

Kategoria

taniec / inne

Opis

TANIEC 7 CZAKR to praktyka ruchowa, dzięki której:

 • odprężysz się psychicznie i zregenerujesz cieleśnie,
 • poruszysz swoim ciałem od stóp do głów, aby tchnąć w nie nowe podkłady energii witalnej,
 • nauczysz się kontaktować z siedmioma ośrodkami energetycznymi w Twoim ciele odpowiadającymi siedmiu sferom Twojego życia,
 • spędzisz 2 godziny wśród osób, które podobnie, jak Ty lubią ruch, muzykę, pracują nad swoim rozwojem i uczą się zarządzać swoją energią.

TANIEC 7 CZAKR to praktyka utrzymana w duchu tańca intuicyjnego, inspirowana nowoczesnymi nurtami pracy z ciałem oraz starożytnymi systemami pracy z energią. To warsztat będący zaproszeniem do prowadzonej muzyką medytacji w ruchu, do skontaktowania się ze swoim ciałem i odczuciami na poziomie każdej z kolejnych 7 czakr:

 1. PODSTAWY – Bezpieczeństwo
 2. SAKRALNA – Kreatywność
 3. SPLOTU SŁONECZNEGO – Odwaga
 4. SERCA – Otwartość
 5. GARDŁA – Ekspresja
 6. TRZECIEGO OKA – Intuicja
 7. KORONY – Sens

Taniec to najstarsza, najprostsza, najbardziej intuicyjna i pierwotna forma dbania o kondycję fizyczną i duchową. Tańcząc nie tylko przydajesz swojemu organizmowi większej witalności i zapału do życia, ale również poruszasz zastałe emocje, co skutecznie uwalnia napięcia zgromadzone w ciele podczas wyzwań wartkiej codzienności.

UWAGA! NIE MUSISZ UMIEĆ TAŃCZYĆ ! Nic nie musisz :) Jedyne czego potrzebujesz, to otwartość na doświadczenie, chęć skontaktowania się z własnym ciałem i odczuciami z niego pochodzącymi.

Zajęcia BEZ OGRANICZEŃ WIEKOWYCH.

Instruktor

Od kilkunastu lat organizuję i prowadzę wydarzenia taneczne dla Fundacji Universitatis Varsoviensis.
Z wykształcenia jestem Filozofem Egzystencjalistą, a także Etykiem i Pedagogiem.

Prywatnie jestem Joginem. Kąpiele leśne Shinrin Yoku to moja codzienność. Podobnie, jak chodzenie boso, czy też zimne prysznice. Praktykuję Movement, Ecstatic Dance, 5Rythms etc. Do pozbywania się napięć dnia codziennego regularnie stosuję metodę T.R.E. (Trauma Releasing Experience).

Ukończyłem kurs Shiatsu - japońskiej formy terapii za pomocą masażu bazującą na medycynie chińskiej. Aktualnie zgłębiam tajniki pracy wewnętrznej w duchu chińskich sztuk walki – Qigong, Shaolin Kung-Fu oraz Meihua Quan.

Całą zdobytą wiedzę wykorzystuję w swoich sesjach tanecznych tak, aby w przystępny, zrozumiały i intuicyjny sposób, w atmosferze radości i zabawy ułatwić Ci przepływ energii w Twoim ciele oraz nabywanie zdrowych nawyków obchodzenia się z własnym organizmem.

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
czwartek 19:00-21:00


# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 czw, 19:00
23.02.2023
2 godz. czwartek 19:00-21:00 Warszawa,
Terminal Kultury Gocław

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również