Lista zajęć Łukasz Depa Gimnastyka artystyczna - Kolegiacka

Gimnastyka artystyczna - Kolegiacka

Kategoria

fitness / gimnastyka

Opis

Nazwa zajęć: Gimnastyka artystyczna
Instruktor: Monika Wawrzyniak / Zuzanna Tobała - Break Away
Dzień i godzina zajęć:
czwartek, godz. 16:30-17:15 (5-7 lat),
czwartek, godz. 17:20-18:20 (8-10 lat),
czwartek, godz. 18:25-19:25 (10-13 lat)
Koszt: 140 zł miesięcznie (5-7 lat), 160 zł miesięcznie (8-14 lat)

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach indywidualnych oraz innych - wymienionych w Regulaminie zajęć.

Opis zajęć:
Gimanstyka artystyczna to połączenie tańca klasycznego z gimnastyką i akrobatyką oraz pracą m.in. ze skakanką, obręczą, piłką, maczugą lub wstążką. Zawód ten jest dyscypliną sportową, która wymaga wiele wyrzeczeń, a jednocześnie sprawia wiele radości z nowo nabytych umiejętności. Moje zajęcia pomogą Ci zdobyć gibkość, sprawność fizyczną i koordynację ruchową, nauczą Cię lepszej kontroli i i świadomości ciała.
Czekam na Ciebie, bo chcę rozwijać Twoje predyspozycje i zdolności. Mam nadzieję, że dzięki regularnym zajęciom podobnie jak ja włączysz ruch do codziennej aktywności, a może również odkryjesz swoją nową pasję.
Razem tworzymy zespół, dlatego będziemy też ćwiczyć w parach i grupach. Na zajęciach będziemy wykonywać układy taneczne z elementami akrobatyki (m.in. mostki, stanie na rękach, przejścia w przód/tył).

Instruktorki:
Zuzanna Tobała: swoją pasję do gimnastyki artystycznej i tańca odkryła już w młodym wieku. Jej droga rozwoju w świecie ruchu i wyrazu ciała rozpoczęła się w Warszawie, gdzie szlifowała swoje umiejętności w renomowanych klubach sportowych. Od ponad trzech lat realizuje się jako Instruktorka i terenerka Gimnastyki Artystycznej. Jej przekonanie, że sport kształtuje zarówno charakter, jak i umiejętności życiowe, jest fundamentem jej pracy. Wspierając uczestników swoich zajęć, skupia się na inspirowaniu ich do osiągania wyznaczonych celów i rozwijania się jako jednostek.

Monika Wawrzyniak: Z akrobatyką i gimnastyką związana od piątego roku życia, Piętnaście lat trenowała akrobatykę sportową w rodzinnym Szczecinku, odnosząc liczne sukcesy w zawodach akrobatycznych w kraju i za granicą. Od czterech lata zajmuje się nauczaniem i rozwojem dzieci i młodzieży w tej dziedzinie sportu. Jako instruktorka/trenerka w pracy z podopiecznym cechuje się otwartością, komunikatywnością i indywidualnym podejściem. Na swoich zajęciach dba o bezpieczeństwo i poprawną technikę wykonywania ćwiczeń tak aby uczestnicy osiągnęli jak najlepsze efekty.

Instruktor

Recenzje

Wspaniałe zajęcia i prowadząca, Pani Trener wie jak zaciekawić gimnastyką artystyczną dzieci. Super !!!
Maria D.
05.07.2024 13:41

Inni klienci oglądali również