Lista zajęć Oddychaj! – warsztaty świadomego oddychania

Oddychaj! – warsztaty świadomego oddychania

Kategoria

fitness / inne

Opis

Po tygodniu pełnym wyzwań odetchnij z ulgą i zacznij weekend w pełni zrelaksowany/a.

Podczas warsztatu, przy relaksacyjnej muzyce, będziemy praktykować sztukę świadomego oddychania. Ta harmonijna mieszanka muzyki i technik relaksacyjnych wprowadzi Cię w stan głębokiego odprężenia, który pomoże Ci się zresetować i naładować energią.

Zrób coś dla siebie i zapisz się, aby doświadczyć korzyści płynących ze świadomego oddychania i relaksacji. To nie tylko warsztat, ale okazja, aby podarować sobie chwilę wytchnienia w codziennej gonitwie. Razem odkryjemy siłę, która tkwi w Twoim oddechu.

Zabierz własną matę oraz coś do przykrycia lub dodatkową warstwę ubrania (na początku spotkania będzie więcej aktywności, a później przejdziemy do pełnego relaksu i może być Ci nieco chłodniej).

Prowadząca: Ania Wiśniewska – certyfikowany trener Oxygen Advantage i Pranayamy, z pasją dzieląca się wiedzą na temat oddechu i jego wpływu na zdrowie.
„Moje początki związane z prowadzeniem spotkań oddechowych były punktem zwrotnym w moim życiu, prowadzącym mnie do stałego doskonalenia się w tej dziedzinie. Z pomocą spokojnego i świadomego oddychania odkryłam drogę do redukcji stresu i poprawy jakości życia. Jestem przekonana, że oddech może być lekarstwem na wiele dolegliwości. Warto więc zrozumieć, jak możemy wykorzystać potencjał oddechu dla dobra naszego zdrowia i samopoczucia. Jako trener zwracam uwagę, że oddech towarzyszy nam od narodzin aż do śmierci, a jednak rzadko zastanawiamy się nad jego znaczeniem i wartością.”

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 pt, 18:00
19.04.2024
1 godz. 30 min. Warszawa,
MAL Kasprowicza 14

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również