Lista zajęć Nauka masażu i automasażu

Nauka masażu i automasażu

Kategoria

fitness / inne

Opis

Nazwa zajęć: Nauka masażu i automasażu - dorośli / seniorzy
Prowadzący: Agnieszka Klepacka
Dzień i godzina zajęć: środa, godz. 18:45-20:15
Data od 18.01.2023 r. (jeśli zbierze się grupa min. 8 uczestników)
Koszt: 160 zł / za 4 zajęcia w miesiącu.

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach: jęz. koreański, stolarstwo, sprytne główki, indywidualnych oraz konwersacjach.

Opis zajęć: Agnieszka Klepacka - certyfikowana masażystka masażu tajskiego i japońskiego, terapeutka pracy
z ciałem. Ukończyła Szkołę Masażu Yeshe na poziomie zaawansowanym. Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów masażu, w tym pracy z seniorami.

Uczestnicy zajęć zapoznają się z prostymi technikami masażu i automasażu. Dostaną również skrypt ze zdjęciami sekwencji masażowych, żeby utrwalić wiedzę i móc do niej wrócić w każdym momencie. Warsztaty z masażu to praca
z ciałem poprzez świadomość, ruch, dotyk i oddech. Będziemy pracować z nerwem błędnym, wykorzystywać techniki masażu tajskiego oraz japońskiego i elementy osteopatii oraz automasażu. Te zajęcia przywracają stan równowagi,
spokoju i relaksu.

Zajęcia te pozwalają na nawiązanie życzliwej relacji z własnym ciałem, obniżają poziom stresu i kortyzolu; podnoszą mobilność i świadomość ciała. Świadomy dotyk pełni kluczową rolę w produkcji pozytywnych hormonów jak oksytocyna, serotonina czy endorfiny.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również