Lista zajęć Ari Kubik Akrobatyka od podstaw-VOGLA sala 2

Akrobatyka od podstaw-VOGLA sala 2

Kategoria

sport / akrobatyka

Opis

Nazwa zajęć: Akrobatyka od podstaw (4-6lat) (sala 2)
Prowadzący : Magicology/Julia Malek
Dzień i godz. zajęć :
poniedziałek 17.15-18.00 (4-6) lat

Koszt:
1 x tyg dzieci ( 4-6 lat) - 140 zł

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach: indywidualnych, komputerowych, językowych z native speakerem, warsztatach filmowych oraz na zajęciach: Sprytne główki, Wilanowski Uniwersytet Malucha, Wilanowskie Kobiety Śpiewają, Teatr Mistrzów Życia, Klub Fotograficzny CKW, Taniec w kręgu, Teatr Międzypokoleniowy, Zumba Gold, ceramika oraz warsztatach cyklicznych.

Opis zajęć:

Zapraszamy dzieci na zajęcia akrobatyki. Akrobatyka to zajęcia ogólnorozwojowe pozwalajace krok po kroku nauczyć się podstawowych oraz bardziej skomplikowanych fiur gimnastycznych.

Mam na imię Julia, w tym roku kończę 20 lat, jestem studentką psychologii. Breaking jest moją pasją od 10 roku życia, poza tym na swojej drodze miałam okazje szkolić się w wielu różnych innych stylach tanecznych i akrobatyce. W breakingu jednak zawsze odnosilam największe sukcesy i aktualnie jestem członkinią Polskiej Kadry Narodowej. Miałam okazje już prowadzić zajęcia taneczne z dziećmi, a nawet byłam animatorką na wielu eventach charytatywnych dla dzieci zdrowych i niepełnosprawnych. Jestem młodą ale doświadczoną i pełną energii osobą, która świetnie zapewni dzieciom rozwojowy, ciekawy i zmuszający do kreatywności wysiłek, pod okiem specjalistki.

Instruktor

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również