Lista zajęć Joanna Romaniuk Joga kręgosłupa (Joanna Romaniuk) - Kolegiacka

Joga kręgosłupa (Joanna Romaniuk) - Kolegiacka

Kategoria

fitness / joga

Opis

Nazwa zajęć: Joga kręgosłupa
Prowadzący: Joanna Romaniuk
Wiek: 18+ lat
Dzień i godzina zajęć: środa, godz. 10:30-11:30
Koszt: 90 zł miesięcznie

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny, Karty Warszawiaka, Legitymacji Emeryta-Rencisty ZUS. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach: indywidualnych, komputerowych, językowych z native speakerem, sprytne główki, zumba gold, ceramika, stolarstwo, śpiew dla kobiet w ciąży.

Opis zajęć:
Zajęcia jogi dla seniorów przebiegają w przyjemnej atmosferze, w kontakcie z ciałem, oddechem i umysłem, pozwalają poznać właściwe wzorce ruchowe oraz wzmacniać samoświadomość.
Są ukierunkowane na rozpoznawanie i pracę z potrzebami seniorów poprzez niwelowanie dysbalansów i przeciążeń, poprawę mobilności i stabilizacji, wzmacnianie i rozwijanie siły.
Zajęcia mają pozwolić uczestnikom nauczyć się kontaktować ze swoim ciałem, znajdować poczucie wewnętrznej harmonii, wyciszać umysł i emocje, uwalniać ciało od napięć, uzyskiwać ogólne rozluźnienie i korzystać z technik oddechowych.
Sesję kończy 10-minutowy relaks w łagodnym dźwięku.

Zajęcia jogi pozwalają poznać właściwe wzorce ruchowe, niwelować przeciążenia, poprawiać mobilność i stabilizację, wzmacniać i rozwijać siłę, uczyć się kontaktować ze swoim ciałem, znajdować poczucie wewnętrznej harmonii, wyciszać umysł i emocje, uwalniać ciało od napięć, uzyskiwać ogólne rozluźnienie i korzystać z technik oddechowych.

Instruktor:
Ukończyłam studia podyplomowe AWF Relaksacja i joga (2017), kursy pracy z dźwiękiem (2021-obecnie) i oddechem (2022), państwowe kursy masażu klasycznego (2014) oraz Mindfulness-Based Stress Reduction (2017).
Prowadzę zajęcia jogi z dorosłymi, seniorami i dziećmi oraz zajęcia relaksacji w dźwięku w kilku Centrach Kultury, w ośrodku międzypokoleniowym i w szkole jogi.
Jestem entuzjastką jogi i harmonijnego życia z wieloletnią praktyką własną i kilkuletnim doświadczeniem nauczycielskim.

Recenzje

Beata O.
15.06.2023 11:09

Inni klienci oglądali również