Lista zajęć Joanna Romaniuk Joga kręgosłupa (Joanna Romaniuk) - Kolegiacka

Joga kręgosłupa (Joanna Romaniuk) - Kolegiacka

Kategoria

fitness / joga

Opis

Nazwa zajęć: Joga kręgosłupa
Prowadzący: Joanna Romaniuk
Wiek: 18+ lat
Dzień i godzina zajęć:
środa, godz. 10:00-11:00,
Koszt: 120 zł miesięcznie

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny,Karty Warszawiaka, legitymacji emeryta/rencisty. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach indywidualnych oraz innych - wymienionych w Regulaminie zajęć.

Opis zajęć:
Zajęcia jogi kręgosłupa przebiegają w przyjemnej atmosferze, w kontakcie z ciałem, oddechem i umysłem, pozwalają poznać właściwe wzorce ruchowe oraz wzmacniać samoświadomość.
Są ukierunkowane na rozpoznawanie i pracę z potrzebami seniorów poprzez niwelowanie dysbalansów i przeciążeń, poprawę mobilności i stabilizacji, wzmacnianie i rozwijanie siły.
Zajęcia mają pozwolić uczestnikom nauczyć się kontaktować ze swoim ciałem, znajdować poczucie wewnętrznej harmonii, wyciszać umysł i emocje, uwalniać ciało od napięć, uzyskiwać ogólne rozluźnienie i korzystać z technik oddechowych.
Sesję kończy 10-minutowy relaks w łagodnym dźwięku.

Zajęcia jogi pozwalają poznać właściwe wzorce ruchowe, niwelować przeciążenia, poprawiać mobilność i stabilizację, wzmacniać i rozwijać siłę, uczyć się kontaktować ze swoim ciałem, znajdować poczucie wewnętrznej harmonii, wyciszać umysł i emocje, uwalniać ciało od napięć, uzyskiwać ogólne rozluźnienie i korzystać z technik oddechowych.

Instruktor:
Ukończyłam studia podyplomowe AWF Relaksacja i joga (2017), kursy pracy z dźwiękiem (2021-obecnie) i oddechem (2022), państwowe kursy masażu klasycznego (2014) oraz Mindfulness-Based Stress Reduction (2017).
Prowadzę zajęcia jogi z dorosłymi, seniorami i dziećmi oraz zajęcia relaksacji w dźwięku w kilku Centrach Kultury, w ośrodku międzypokoleniowym i w szkole jogi.
Jestem entuzjastką jogi i harmonijnego życia z wieloletnią praktyką własną i kilkuletnim doświadczeniem nauczycielskim.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również