Lista zajęć Edyta Ziurkowska Joga kręgosłupa dorośli- Vogla

Joga kręgosłupa dorośli- Vogla

Kategoria

fitness / joga

Opis

Nazwa zajęć: Joga kręgosłupa dla dorosłych
Prowadzący: Edyta Ziurkowska
Wiek: 18+
Dzień i godzina zajęć:
poniedziałek godz. 10.40-11.40
piątek godz. 10.00-11.00
Koszt:
1x w tygodniu 120zł/mc
2x w tygodniu 160zł/mc

*Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny, Karty Warszawiaka, legitymacji emeryty/rencisty.

Zniżka nie obowiązuje na zajęciach: indywidualnych, komputerowych, językowych z native speakerem, warsztatach filmowych oraz na zajęciach: Sprytne główki, Wilanowski Uniwersytet Malucha, Wilanowskie Kobiety Śpiewają, Teatr Mistrzów Życia, Klub Fotograficzny CKW, Taniec w kręgu, Teatr Międzypokoleniowy, Zumba Gold, ceramika oraz warsztatach cyklicznych.

Opis zajęć:
Joga dla kręgosłupa to zajęcia dla każdego, w każdym wieku, niezależnie od sprawności fizycznej. Współczesny styl życia np. nadużywanie pozycji siedzącej, korzystanie z telefonów komórkowych, sprawiają, że potrzebujemy ćwiczeń dla prawidłowej postawy ciała i zdrowia. Zajęcia dedykowane są szczególnie osobom z bólami pleców, bioder, kolan oraz tym którzy chcą profilaktycznie zadbać o siebie. Podczas praktyki wykonamy pozycje uelastyczniające i wzmacniające kręgosłup i mięśnie wspomagające jego pracę. Jest powiedzenie ‘Jesteś tak stary jak Twój kręgosłup’. Dzięki jodze nasz kręgosłup i my odmłodniejemy:)

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również