Lista zajęć Arkadiusz Gołygowski Zdrowy kręgosłup i sztuka oddychania Arkadiusz Gołygowski

Zdrowy kręgosłup i sztuka oddychania Arkadiusz Gołygowski

Kategoria

fitness / gimnastyka

Opis

Arkadiusz Gołygowski – absolwent Państwowej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella W Łodzi.

Wieloletni solista Teatru Wielkiego w Łodzi. Od 1996 r. związał się na ponad 20 lat, jako solista, z Teatrem Wielkim – Operą Narodową w Warszawie.

Ukończył studia na AWF w Warszawie, doskonaląc swoją wiedzę z zakresu anatomii funkcjonalnej człowieka, fizjologii oraz biomechaniki.

Posiada specjalności: instruktora gimnastyki korekcyjnej i kompensacyjnej, fitnessu, pływania, żeglarstwa, nordic walkingu i trenera personalnego. Pracował jako nauczyciel w-f, instruktor tańca klasycznego.

Szczególny nacisk kładzie na walory zdrowotne gimnastyki, prawidłową pracę kręgosłupa i oddech.

Dużo czasu poświęca na ćwiczenia wzmacniające mięśnie kręgosłupa, ćwiczenia korygujące postawę, uelastyczniające ciało oraz ćwiczenia relaksacyjne i oddechowe. Specjalizuje się w prowadzeniu zajęć w grupach osób dorosłych i seniorów. Poza prowadzeniem grup standardowych, otwartych dla wszystkich prowadzi specjalistyczne zajęcia dla osób chorych m.inn. na stwardnienie rozsiane.

Koszt:

100 zł odpłatność ryczałtowa miesięcznie (bez względu na ilość zajęć)

Ważne!
Prosimy o terminowe wnoszenie opłat – do 5. dnia każdego miesiąca przez strefazajec.pl lub przelewem w tytule wpłaty:
imię, nazwisko uczestnika, miesiąc lub okres, za który jest wnoszona opłata oraz rodzaj zajęć – zgodny z oficjalną nazwą obowiązującą w Terminal Kultury Gocław

Wpłaty przelewem należy dokonać na konto:
Nr konta bankowego: 88 2490 0005 0000 4530 4375 2288
Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe

Wpłaty gotówkowe w kasie TKG
poniedziałek - piątek 10.00 – 18.00

Instruktor

Ukończył Państwową Szkołę Baletową im. Feliksa Parnella. Debiutował na scenie Teatru Wielkiego w Łodzi, w którym kreował czołowe partie w repertuarze klasycznym oraz współczesnym. Od 1996 r. związał się na ponad 20 lat, jako solista z Teatrem Wielkim – Operą Narodową w Warszawie.

Ukończył również studia magisterskie na AWF w Warszawie, doskonaląc swoją wiedzę z zakresu anatomii funkcjonalnej człowieka, fizjologii oraz biomechaniki. Posiada specjalności: instruktora gimnastyki korekcyjnej i kompensacyjnej, fitnessu, pływania, nordic walkingu i trenera personalnego.

Pracował jako nauczyciel w-f, instruktor tańca klasycznego.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również