Lista zajęć Łukasz Depa Gimnastyka Artystyczna - Vogla

Gimnastyka Artystyczna - Vogla

Kategoria

fitness / gimnastyka

Opis

Nazwa zajęć: Gimnastyka artystyczna
Prowadząca: Break Away
Dzień i godz.:
piątek :16.00-16.45 (4-6 lat),16.50 -17.50 ( 7-12 lat )

Koszt: ( 1x /tyg.)
100 zł /m-c (4-6 lat)
110 zł miesięcznie (7-12 lat)

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach: indywidualnych, komputerowych, językowych z native speakerem, sprytne główki, zumba gold, ceramika, stolarstwo, śpiew dla kobiet w ciąży.

Opis zajęć:
Gimanstyka artystyczna to połączenie tańca klasycznego z gimnastyką i akrobatyką orazpracą m.in. ze skakanką, obręczą, piłką, maczugą lub wstążką. Zawód ten jest dyscyplinąsportową, która wymaga wiele wyrzeczeń, a jednocześnie sprawia wiele radości z nowonabytych umiejętności.

Instruktorzy: Jagoda Bednarek: ( Kolegiacka, Vogla , Alto ) ; ( Zajęcia: Disney Dance, Gimnastyka Artystyczna, Taniec Współczesny )
Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat. Od ponad 5 lat dyplomowana instruktorka tańca sportowego. Przez wiele lat trenowała również akrobatykę sportową . Umiejętnościami i wiedzą, którą zdobywa na różnych warsztatach uwielbia się dzielić podczas swoich zajęć. Prowadząc zajęcia przywiązuję dużą uwagę do dobrej rozgrzewki, doskonalenia techniki i indywidualnego podejścia do każdego uczestnika zajęć. Świetnie odnajduję się w każdy stylu tańca natomiast najbliższy sercu jest taniec współczesny. Różnorodność doświadczeń pozwala jej na wyjście poza typowe schematy, co czyni jej zajęcia bardzo urozmaiconymi.

Instruktor

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również