Lista zajęć Łukasz Depa Gimnastyka artystyczna - Radosna

Gimnastyka artystyczna - Radosna

Kategoria

fitness / gimnastyka

Opis

Nazwa zajęć: Gimnastyka artystyczna
Instruktor: Break Away/Klaudia Nowak
Dzień i godzina zajęć:
piątek, godz. 16:30-17:15 (5-7 lat),
piątek, godz. 17:25-18:25 (8-12 lat),

Koszt: 140 zł miesięcznie (5-7 lat), 160 zł miesięcznie (8-12 lat)

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach: indywidualnych, komputerowych, językowych z native speakerem, sprytne główki, zumba gold, ceramika, stolarstwo, śpiew dla kobiet w ciąży.

Opis zajęć:
Gimanstyka artystyczna to połączenie tańca klasycznego z gimnastyką i akrobatyką oraz pracą m.in. ze skakanką, obręczą, piłką, maczugą lub wstążką. Zawód ten jest dyscypliną sportową, która wymaga wiele wyrzeczeń, a jednocześnie sprawia wiele radości z nowo nabytych umiejętności. Moje zajęcia pomogą Ci zdobyć gibkość, sprawność fizyczną i koordynację ruchową, nauczą Cię lepszej kontroli i i świadomości ciała.
Czekam na Ciebie, bo chcę rozwijać Twoje predyspozycje i zdolności. Mam nadzieję, że dzięki regularnym zajęciom podobnie jak ja włączysz ruch do codziennej aktywności, a może również odkryjesz swoją nową pasję.
Razem tworzymy zespół, dlatego będziemy też ćwiczyć w parach i grupach. Na zajęciach będziemy wykonywać układy taneczne z elementami akrobatyki (m.in. mostki, stanie na rękach, przejścia w przód/tył).

Instruktor
Klaudia Nowak

Jako dziecko trenowała wyczynowo taniec i gimnastykę artystyczną. Podczas turniejów wielokrotnie stawała na podium, zdobyła m.in Vice mistrzostwo Polski w tańcu nowoczesnym. Obecnie trenerka akrobatyki, gimnastyki i stretchingu. Sama wciąż rozwija się biorąc lekcje u najlepszych trenerów. Jej zawodniczki startują w zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych podczas których zdobywają liczne medale. Dla Klaudii najważniejsza jest radość dziecka na treningu i pokazanie mu, że dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy może osiągnąć wszystko o czym marzy.

Instruktor

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również