Lista zajęć Łukasz Depa Gimnastyka artystyczna - Kolegiacka

Gimnastyka artystyczna - Kolegiacka

Kategoria

fitness / gimnastyka

Opis

Nazwa zajęć: Gimnastyka artystyczna
Instruktor: Break Away (Monika Wawrzyniak)
Dzień i godzina zajęć:
czwartek, godz. 16:30-17:15 (5-7 lat),
czwartek, godz. 17:25-18:25 (8-10 lat),
czwartek, godz. 18:35-19:35 (11-15 lat)
Koszt: 120 zł miesięcznie (5-7 lat), 130 zł miesięcznie (8-15 lat)

Start zajęć: 15 września 2022 r.

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach: indywidualnych, komputerowych, językowych z native speakerem, sprytne główki, zumba gold, ceramika, stolarstwo, śpiew dla kobiet w ciąży.

Opis zajęć:
Gimanstyka artystyczna to połączenie tańca klasycznego z gimnastyką i akrobatyką oraz pracą m.in. ze skakanką, obręczą, piłką, maczugą lub wstążką. Zawód ten jest dyscypliną sportową, która wymaga wiele wyrzeczeń, a jednocześnie sprawia wiele radości z nowo nabytych umiejętności. Moje zajęcia pomogą Ci zdobyć gibkość, sprawność fizyczną i koordynację ruchową, nauczą Cię lepszej kontroli i i świadomości ciała.
Czekam na Ciebie, bo chcę rozwijać Twoje predyspozycje i zdolności. Mam nadzieję, że dzięki regularnym zajęciom podobnie jak ja włączysz ruch do codziennej aktywności, a może również odkryjesz swoją nową pasję.
Razem tworzymy zespół, dlatego będziemy też ćwiczyć w parach i grupach. Na zajęciach będziemy wykonywać układy taneczne z elementami akrobatyki (m.in. mostki, stanie na rękach, przejścia w przód/tył).

Instruktorka Monika Wawrzyniak:
Z Gimnastyką i akrobatyką związana od piątego roku życia, Piętnaście lat trenowała akrobatykę sportową i gimnastykę w rodzinnym Szczecinku, odnosząc liczne sukcesy na zawodach w kraju i za granicą.
Od czterech lata zajmuje się nauczaniem i rozwojem dzieci i młodzieży w tej dziedzinie sportu. Jako instruktorka/trenerka w pracy z podopiecznym cechuje się otwartością, komunikatywnością i indywidualnym podejściem.
Na swoich zajęciach dba o bezpieczeństwo i poprawną technikę wykonywania ćwiczeń tak aby uczestnicy osiągnęli jak najlepsze efekty.

Instruktor

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również