Lista zajęć Monika Pajączkowska Gimnastyka korekcyjna w Kolorowej

Gimnastyka korekcyjna w Kolorowej

Kategoria

fitness / gimnastyka

Opis

Powoli kończymy sezon - nowe zapisy już pod koniec sierpnia. Zapraszamy!

Zapraszamy serdecznie dzieci na zajęcia korygujące wady postawy ciała (m.in. skoliozy, plecy płaskie, plecy okrągłe, płaskostopie, koślawość i szpotawość kończyn dolnych), jak również ćwiczenia profilaktyczne, które zmobilizują różne partie ciała do zwiększonej aktywności fizycznej, pomogą zapobiec wadom postawy ciała, wyrobią prawidłowe nawyki np. utrzymania prostej sylwetki oraz przyczynią się do ogólnej poprawy kondycji fizycznej. Są to innowacyjne, atrakcyjne metody realizowane przez instruktora z wieloletnim doświadczeniem, dostosowane do wieku i możliwości uczestników, zwiększające skuteczność ćwiczeń. Instruktor oferuje różnorodną formę ćwiczeń wykorzystujących: tory przeszkód, obwody stacyjne, muzykoterapię, gimnastykę relaksacyjną, gry i zabawy korekcyjne oraz elementy integracji sensorycznej.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest dostarczenie instruktorowi podpisanego Regulaminu dostępnego do pobrania ze strony www.kolorowa.arsus.pl w zakładce "Dokumenty"

termin zajęć:
wtorki
grupa 7 - 9 lat - godz. 17.15 - 18.00
grupa 5 - 6 lat - godz. 18.00 - 18.45
opłata:
140 zł mies. (4 zajęcia)

instruktorka: Monika Pajączkowska

Recenzje

Wspaniałe zajęcia, bardzo urozmaicone. Amelcia ma 6 lat i nie może się doczekać ich rozpoczęcia. Polecam i bardzo zachęcam
Amelia N.
02.09.2022 09:46

Inni klienci oglądali również