PILATES 3GR

Kategoria

fitness / gimnastyka

Opis

PILATES to metoda z ćwiczeniami budującymi ciało w sposób harmonijny, rozwijająca pracę wszystkich mięśni, wykorzystując naturalne zakresy ruchu. Jest to praca nad „głębokim gorsetem mięśniowym” pozwalającym zachować odpowiednią i prawidłową postawę ciała.
W metodzie stworzonej przez Josepha Pilatesa, ćwiczenia wykonywane są z precyzją, czując które mięśnie pracują przy danym ruchu, przy współpracy z oddechem. PILATES jest niemal dla każdego - to uniwersalny zestaw ćwiczeń wzmacniający wszystkie mięśnie ciała, poprawiający posturę i nastrój. Na zajęciach z metody PILATES celem poznanie, zintegrowanie własnego ciała i umysłu.
Izabella Borkowska: choreografka grup tanecznych i teatrów tańca, nauczycielka metody Pilates, pedagog tańca. Od ponad 20 lat związana Dom Kultury Śródmieście jako starsza instruktorka, koordynatorka ds. tańca. Pasjonatka metody Josepha Pilatesa we wszystkich jej wariantach i odmianach. Ciągle poszukująca wiedzy na temat świadomości ciała i umysłu, nieustannie szkoląca się w metodzie Pilates, którą z radością dzieli się podczas zajęć
https://www.facebook.com/izabellaborkowskachoreograf

Recenzje

Sylwia H.
28.08.2023 20:11

Inni klienci oglądali również