Dobry ruch

Kategoria

fitness / gimnastyka

Opis

Czym jest dobry ruch? To umiejetność korzystania ze swojego dobrostanu ciała. Tego, co w środku. To szukanie swojej strefy komfortu i zdrowia paradoksalnie przekraczając pewne granice w ciele, ograniczenia, które nie pozwalają pójść ciału dalej.
Dobry ruch to znalezienie przyjemności w pracy z ciałem, docenienie swoich potrzeb, które nie zawsze są jasno określone.
Dobry ruch to warsztat, który pomoże zdefiniować Twoje potrzeby.

�️Zapraszam Cię na warsztaty, na których pozasz siebie, przeanalizujesz swoje ciało poddając się ćwiczeniom rozciągającym, mobilizującym, wzmacniającym i odprężającym.
�️Zobaczysz, jakie ćwiczenia są dla Ciebie najlepsze.
�️ Poznasz swoje mocne i słabe strony.
�️Dowiesz się, jak pracować z ciałem, żeby uzyskać najlepsze efekty.

  • Proszę o zabranie maty, wody i wygodnego stroju

Grupa zostanie uruchomiona przy zapisie min. 7 osób

Koszt: 70 zł/2h

Sposób wpłaty:
PayU - po zalogowaniu się na swój profil w StrefaZajęć.pl.
Przelew: 50 1240 2034 1111 0010 1127 9175 W tytule przelewu prosimy dopisać rodzaj zajęć oraz imię i nazwisko uczestnika.

Kontakt:
Marta Szostak, [email protected], 506 879 198 w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku.
W przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Nauczyciel wychowania fizycznego ze specjalizacją - gimnastyka korekcyjna, Instruktor Animal Flow, Instruktor Pilatesu, Asystent Centrum Kettlebell Polska.
Ukończyła warsztaty z Anatomii Sportu, warsztaty Hardstyle Method by Pavel Tsatsouline's, Szkolenie Flexible Steel, Zaawansowane Techniki Kettlebells, szkolenia z zakresu Prewencji kontuzji w sportach siłowych, Warsztaty level 1 i 2 z Animal Flow prowadzone orzez twórcę systemu ćwiczeń Mike'a Fitch'a i Master Instruktora GB Richarda Scrivener'a uczestnictwo w Obozach Kettlebell Hardstyle.
Bierze udział w movementowych obozach sportowych, które pokazują, że ciało należy usprawniać wielopłaszczyznowo, nie zamykając się na jeden ruch - Animal flow, Fighting Monkey.
Najważniejsze w pracy Instruktora jest dla niej indywidualne podejście do klienta i jego możliwości oraz prawidłowe wzorce ruchowe, dzięki którym poprawia się jakość postawy ciała.
Wykorzystywane na zajęciach różnorodne formy ruchu, w efekcie przygotowują ciało do prawidłowego wykonywania ćwiczeń w systemie Pilates.

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 sb, 11:00
29.04.2023
2 godz. Warszawa,
BCK - Filia przy ul. Rozłogi 18

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również