Lista zajęć Relaksacja w dźwięku dzwonków, mis i gongów - warsztaty dla dzieci (10+), młodzieży i dorosłych

Relaksacja w dźwięku dzwonków, mis i gongów - warsztaty dla dzieci (10+), młodzieży i dorosłych

Kategoria

fitness / joga

Opis

godz. 19.00
instruktorka: Joanna Romaniuk
sala: 301, Powiększenie, III piętro
wstęp: 40 zł, zapisz się i zapłać online lub w recepcji DK Kadr

Podczas 90-minutowej łagodnej sesji relaksacyjnej zostajemy otuleni dźwiękiem mis, om-gongu i dzwonków, pozwalając Sobie na zatrzymanie się, kontakt ze Sobą, odpoczynek, zapadanie w regenerujący sen, wyostrzenie Swojej intuicji i kreatywności. Pozostajemy w wygodnej pozycji na macie lub w leżaku, pod przykryciem, a uderzenia w instrumenty są spokojne i rzadkie, by pozwolić uzyskać głębokie rozluźnienie – uwolnienie emocji, oczyszczenie myśli, rozpuszczenie napięć w ciele – i doświadczyć czystego bycia w tu i teraz.
Niepowtarzalna autorska struktura sesji pozwala doświadczyć wrażenia indywidualnego masażu dźwiękiem, pozostając w kameralnej grupie, w której na koniec – w atmosferze otwartości, zrozumienia i empatii – możemy porozmawiać, wymienić się wrażeniami i odbiorem.

Brzmieć będą dźwięki jedenastu relaksacyjnych mis himalajskich i pięciu terapeutycznych oraz om-gongu, dzwonka rurowego i zestawu dzwonków oraz kija deszczowego, dobranych tak, aby mogły harmonizować działanie wszystkich głównych ośrodków ciała.

Sesja jest przeznaczona dla każdego, kto odczuwa potrzebę głębokiego odprężenia i regeneracji – bez względu na stan zdrowia, kondycję fizyczną, wiek czy zaawansowanie; nie ma przeciwwskazań – poza sugestią kontaktu w przypadku jednoczesnego pozostawania w terapii medycyną naturalną oraz zachowania ostrożności w przypadku niedociśnienia, ciąży, zakrzepicy, wszczepionego rozrusznika serca, psychozy.
Prośba o zgłoszenie ciąży i astmy. Można sygnalizować swoje aktualnie szczególne potrzeby, na różnych poziomach. Warto zadbać o otwarty łagodny nastrój, dobrze nawodnić organizm, aby ułatwić falom dźwiękowym i wibracjom przepływ przez tkanki.

Dobrze mieć wygodne ubranie odpowiednio dobrane do temperatury otoczenia.
Warto wziąć matę, koc, ulubioną poduszeczkę (notatnik wglądowy z ołówkiem).

Sesja pozwala doświadczyć:
-na poziomie fizycznym:
-poprawy zdrowia i nastroju, jakości snu i metabolizmu
-uruchomienia procesów regeneracyjnych w tkankach
-detoksykacji organizmu
-udrożnienia obiegu energetycznego
-regulacji pracy narządów wewnętrznych

-na poziomie mentalnym:
-przywrócenia poczucia wewnętrznej harmonii i spójności,
-uwolnienia od stresu, napięć i problemów
-oczyszczenia emocji
-samoobserwacji i wglądu

-na poziomie duchowym:
-niezwykłych wrażeń muzycznych
-podniesienia samoświadomości

Kto będzie czuwał nad przestrzenią dźwięku?
Joanna Romaniuk to entuzjastka jogi i harmonijnego życia z wieloletnią praktyką własną i kilkuletnim doświadczeniem nauczycielskim, absolwentka studiów Joga i relaksacja (Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie), z państwowymi dyplomami kursów masażu klasycznego oraz Mindfulness-Based Stress Reduction (Polskie Towarzystwo Mindfulness, Zuzanna Ziomecka), która swoje umiejętności pracy z dźwiękiem certyfikuje u dr Małgorzaty Kronenberger.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
gr. 1 - godz. 19.00


# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 nd, 19:00
28.07.2024
1 godz. 30 min. Warszawa,
Sala Powiększenie 301, piętro III DK Kadr

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również