Lista zajęć Izabella Borkowska Letni pilates na Foksal, 2gr.

Letni pilates na Foksal, 2gr.

Kategoria

fitness / inne

Opis

LETNI PILATES NA FOKSAL to 4 dniowe warsztaty metody Pilates, stworzonej przez Josepha Pilatesa, która jest uniwersalnym i funkcjonalnym zestawem ćwiczeń wzmacniającym wszystkie partie ciała, poprawiającym również samopoczucie. Ćwiczyć może i powinna większość z nas, a te warsztaty będą przyjazną lekcją - dla każdej osoby, bez względu na wiek, kondycję i możliwości ciała. Podczas zajęć bardzo ważna będzie nauka prawidłowego oddychania i poznania możliwości ciała i umysłu. Koncentracja na sobie pozwoli wykonać ćwiczenia z precyzją, pomoże uzyskać kontrolę i równowagę.
W każdym dniu warsztatów LETNIEGO PILATES NA FOKSAL skupimy się na innych partiach ciała, które wzmocnimy, uelastycznimy (wykorzystując np. małe piłki czy Magic Circle). Odciążymy kręgosłup, poprawimy postawę, a dodatkowo spróbujemy pozbyć się napięcia w ciele i głowie.
Serdecznie zapraszamy na LETNI PILATES NA FOKSAL.

II gr: poniedziałek-czwartek w dniach 15-18.07.2024: godz.16.45-17.45

opłata jednorazowa za 4 dni: 100 PLN

prowadzi Izabella Borkowska
choreografka teatrów tańca (Teatr Tańca TEST, Teatr Tańca JAZZ, Teatr Tańca SLYDE i Teatr Tańca FLESZ), nauczycielka metody Pilates, pedagożka tańca. Twórczyni spektakli, nagradzanych układów tanecznych, scenariuszy. Współtworząca koncerty, imprezy plenerowe, flash moby, pokazy mody, prowadząca warsztaty taneczne w Polsce i Europie. Jest pomysłodawczynią i organizatorką (razem z Darkiem Sikorskim) Ogólnopolskiego Konkursu Tanecznego SoloDuoTrio oraz Ogólnopolskich Spotkań Tanecznych SPONTAN. Pasjonatka metody Josepha Pilatesa we wszystkich jej wariantach i odmianach. Ciągle poszukująca wiedzy na temat świadomości ciała i umysłu, nieustannie szkoląca się, aby móc z radością pracować i przekazywać piękno świadomości ruchu.

FB/Izabella-Borkowska-Choreograf

Pracownie Artystyczne, ul. Foksal 11, IV p.
dks.art.pl

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 pn, 16:45
15.07.2024
1 godz. Warszawa,
Dom Kultury Śródmieście – Pracownie Artystyczne
2 wt, 16:45
16.07.2024
1 godz. Warszawa,
Dom Kultury Śródmieście – Pracownie Artystyczne
3 śr, 16:45
17.07.2024
1 godz. Warszawa,
Dom Kultury Śródmieście – Pracownie Artystyczne
4 czw, 16:45
18.07.2024
1 godz. Warszawa,
Dom Kultury Śródmieście – Pracownie Artystyczne

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również