Lista zajęć Akrobalet on-line Sobota

Akrobalet on-line Sobota

Kategoria

fitness / gimnastyka

Opis

Akrobatyka ONLINE - na czas zamknięcia szkół i instytucji trenerzy zapraszają na zajęcia wirtualne. Filmy z treningami będa udostepniane w SOBOTY od godziny 10:00.

Zajęcia on-line są poznaczone dla wszystkich uczestników zajęć w BCK uczęszczających w soboty na zajęcia stacjonarne.

Zajęcia Akrobaletu to połączenie tańca klasycznego ( baletu) z gimnastyką artystyczną i akrobatyką. Ćwiczenia kondycyjne, sprawnościowe i techniczne służące jako rozgrzewka przygotowują do dalszych zadań, między innymi przewrotów, przerzutów i stania na rękach, a w kolejnym etapie również trudniejszych jak przejścia czy salta. Zajęcia kształtują koordynację i pamięć ruchową, umiejętność koncentracji, podzielności uwagi i systematyczność w pracy. Każdy trening zawiera również schemat ćwiczeń rozciągających, które przydadzą się każdemu celem poprawienia mobilności ciała i lepszego samopoczucia. Przeznaczone dla wszystkich dzieci bez przeciwwskazań zdrowotnych.

Mariola Moskwiak – Czwojdzińska
Certyfikowana instruktor tańca i akrobatyki sportowej oraz trener sportu o specjalności taniec sportowy.  Jednocześnie wychowawca kolonijny i kierownik wypoczynku na obozach akrobatycznych. Absolwentka Szkoły Muzycznej 1 st. im. Grażyny Bacewicz oraz im. Fryderyka Chopina i Warszawskiej Szkoły Baletowej. Ukończyła 3-letni kurs artystyczny prowadzony w LXXXVI Liceum Ogólnokształcącym im. Batalionu “Zośka”, oraz studiowała Muzykologię na Uniwersytecie Warszawskim. Występowała między innymi na deskach dużej i małej sceny Teatru Wielkiego, w Teatrze Dramatycznym, Teatrze Roma i Sali Kongresowej.

 
Kontakt administracyjny akrobatyka@bemowskie.pl, 500 096 853 w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku w przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Mariola
Moskwiak - Czwojdzińska

Lekcje

# Temat
1

Akrobalet on-line Sobota, lekcja 1

2

Akrobalet on-line Sobota, lekcja 2

3

Akrobalet on-line Sobota, lekcja 3

4

Akrobalet on-line Sobota, lekcja 4

Recenzje

brak recenzji